Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3563
Players nickname
Davor Reaper
Suspect ID
1013
Date of violation
Sep 14, 2022
Time of violation
20:12
Proofs
https://youtu.be/DC9mFZN42KQ

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
E ovako pritrpeo sam od ovih likove mnogo vise necu da trpim likovi konstantno krse pravila juce dok sam bio afk oni su mi ovako upali u fam house isti dvojca likovi i nisam ih reporto zato sto mi je clan iz fama dobar sa njihovom liderom ali vise je prestiglo sve granice. Evo pov od juce kako i sta je bilo :

Da se zna juce su oni umreli i ja nisam otisao u zatvor oni su mene

Evo jos jedan snimak zasto nmg objaviti 2 linka u proofs i kako on kazu da sam bio u isti outfit od juce, a oni su umreli juce i sve ide po tome kako su me zapamtili i odma mene hapse ispred bolnice.
 
Last edited:

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
103
Prvo nismo umreli juce dosli su i zavrsili su te i znali smo kako si bio obucen nisi menjao odecu od juce bukvalno ista sve odeca. Mogu i ja da dostavim POV ako treba ma da vec je tvoj drugar reportan za CL jer te zavrsio tacnije sprecio hapsenje FAIL RP ste uradili i teski MG zbog toga sto javljas nekome a vezane su ti lisice tako da nemoj da krenem ja da pricam.... I druga stvar bio si na crvenoj poternici sve cu uraditi da sklonim takvu gamad iz grada.
 

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
Prvo nismo umreli juce dosli su i zavrsili su te i znali smo kako si bio obucen nisi menjao odecu od juce bukvalno ista sve odeca. Mogu i ja da dostavim POV ako treba ma da vec je tvoj drugar reportan za CL jer te zavrsio tacnije sprecio hapsenje FAIL RP ste uradili i teski MG zbog toga sto javljas nekome a vezane su ti lisice tako da nemoj da krenem ja da pricam....
Ispred bolnice ga ne smije dizat jel znate to
 

Maximus Grand

Player
Player
Joined
Sep 10, 2022
Messages
86
Momak prvo sto nisi okacio POV Gde su tebe spasavli i gde su te ubili u zatvoru i gde ti je drugar uradio LTA uz sve to I odakle tebi bilo koj dokaz da smo mi umrli a nismo sto znaci da ti i u ovaj prijavi imas MG za samog sebe zato sto siris lazne informacije Hvala!
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
Braco da vam kazem nesto vi nesmete tako ulaziti u fam kucu vi neznate kolko ima ljudi pa da udzete eto vama je prvo tu prekrseno Fear Rp drugo sada ste dosli odma me hapsite i neznate da sam ja taj ni mi trazite pasos ni nista samo ste dosli a to se vidi da ste mi zapamtili ID i eto jos jedno prekrseno pravilo brate ko vas je primio u fib treba se pitat sta je uradio.
ezgif-4-3ae7b9832548.gif
 

Gogs

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
58
Prvo nismo umreli juce dosli su i zavrsili su te i znali smo kako si bio obucen nisi menjao odecu od juce bukvalno ista sve odeca. Mogu i ja da dostavim POV ako treba ma da vec je tvoj drugar reportan za CL jer te zavrsio tacnije sprecio hapsenje FAIL RP ste uradili i teski MG zbog toga sto javljas nekome a vezane su ti lisice tako da nemoj da krenem ja da pricam.... I druga stvar bio si na crvenoj poternici sve cu uraditi da sklonim takvu gamad iz grada.
Postovani moram reci da si ne sposoban kao i tvoja organizacija do kurca ste mi i mozete da se na pusite istog ovako znaci: nemate ruke radite sledece: MG, CL, DM, RP2WIN, JEDETE GOVNA, PG, PUSITE MENI KURAC, FEAR RP, NEMATE BIO A KORISTITE SERUME/HEVIJE. Ako imate POV okacite na forum.
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
103
Braco da vam kazem nesto vi nesmete tako ulaziti u fam kucu vi neznate kolko ima ljudi pa da udzete eto vama je prvo tu prekrseno Fear Rp drugo sada ste dosli odma me hapsite i neznate da sam ja taj ni mi trazite pasos ni nista samo ste dosli a to se vidi da ste mi zapamtili ID i eto jos jedno prekrseno pravilo brate ko vas je primio u fib treba se pitat sta je uradio.
ezgif-4-3ae7b9832548.gif
Nije to FEAR RP jer smo mi pregledali kucu prvo sa dronom i onda tek usli da vidimo kad smo te nasli u nekoj bari u automobilu u toj kuci tako da to nije fearrp bratski. Jer da su bili vise lica u FAM kuci mi nebi smo smeli uci poz toliko od mene.
 

Maximus Grand

Player
Player
Joined
Sep 10, 2022
Messages
86
Braco da vam kazem nesto vi nesmete tako ulaziti u fam kucu vi neznate kolko ima ljudi pa da udzete eto vama je prvo tu prekrseno Fear Rp drugo sada ste dosli odma me hapsite i neznate da sam ja taj ni mi trazite pasos ni nista samo ste dosli a to se vidi da ste mi zapamtili ID i eto jos jedno prekrseno pravilo brate ko vas je primio u fib treba se pitat sta je uradio.
ezgif-4-3ae7b9832548.gif
Ista odeca a druga stvar ti si sam Prekrsio MG i dalje dovodis svoju decu ili ti armiju da nas vredja po forumu ne znam sto ljude istina toliko boli
 

Gogs

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
58
Postovani moram reci da si ne sposoban kao i tvoja organizacija do kurca ste mi i mozete da se na pusite istog ovako znaci: nemate ruke radite sledece: MG, CL, DM, RP2WIN, JEDETE GOVNA, PG, PUSITE MENI KURAC, FEAR RP, NEMATE BIO A KORISTITE SERUME/HEVIJE. Ako imate POV okacite na forum.
Hteo bih celo grupno da vam jebem sve u fibu da se raspadnete do sutra sa tim kompovima za koje ste dali bulje SAMO KAYNA I VUKOTICA POSTUJEM
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
Nije to FEAR RP jer smo mi pregledali kucu prvo sa dronom i onda tek usli da vidimo kad smo te nasli u nekoj bari u automobilu u toj kuci tako da to nije fearrp bratski. Jer da su bili vise lica u FAM kuci mi nebi smo smeli uci poz toliko od mene.
daj mi pov da si uso sa dronom

ezgif-4-3ae7b9832548.gif
 

Gogs

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
58
Hteo bih celo grupno da vam jebem sve u fibu da se raspadnete do sutra sa tim kompovima za koje ste dali bulje SAMO KAYNA I VUKOTICA POSTUJEM
Da vam jebem MAJKE U PICKU RAZVALJENU CRKNITE DA BOG DA inace da znate da rekordno imam 150 FIB 1 pancira i 100 HEVI SNAJPERA MRTVACI
 

Gogs

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
58
Ista odeca a druga stvar ti si sam Prekrsio MG i dalje dovodis svoju decu ili ti armiju da nas vredja po forumu ne znam sto ljude istina toliko boli
Majku mrtvu u picki da ti jebem
 
Last edited:

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
Brate krivi ste jbg icicete u demorgan+otkaz iz fiba ako lider bi hteo da nedobije disband zbog vas
ezgif-4-3ae7b9832548.gif
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Postovani moram reci da si ne sposoban kao i tvoja organizacija do kurca ste mi i mozete da se na pusite istog ovako znaci: nemate ruke radite sledece: MG, CL, DM, RP2WIN, JEDETE GOVNA, PG, PUSITE MENI KURAC, FEAR RP, NEMATE BIO A KORISTITE SERUME/HEVIJE. Ako imate POV okacite na forum.
Tko je ovaj nepismeni neodgojeni imbecil ?
 

te0vichhhr

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
197
Da vam jebem MAJKE U PICKU RAZVALJENU CRKNITE DA BOG DA inace da znate da rekordno imam 150 FIB 1 pancira i 100 HEVI SNAJPERA MRTVACI
ne znam ko je pitao? medjutim mnogo si neodgojen i nemas imalo postovanja prema ljudima koji ti roditelji mogu bit, sram te bilo.
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
Ja uopste nisam hteo da vas tako psova izvinjavam se u moje ime ali za ove dvojca iz fiba to nemoze tako raditi molim da admin sto pre pregleda ovu zalbu. HVALA
ezgif-4-3ae7b9832548.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom