Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3563
Players nickname
Davor Reaper
Suspect ID
1013
Date of violation
Sep 14, 2022
Time of violation
20:12
Proofs
https://youtu.be/DC9mFZN42KQ

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
388
E ovako pritrpeo sam od ovih likove mnogo vise necu da trpim likovi konstantno krse pravila juce dok sam bio afk oni su mi ovako upali u fam house isti dvojca likovi i nisam ih reporto zato sto mi je clan iz fama dobar sa njihovom liderom ali vise je prestiglo sve granice. Evo pov od juce kako i sta je bilo :

Da se zna juce su oni umreli i ja nisam otisao u zatvor oni su mene

Evo jos jedan snimak zasto nmg objaviti 2 linka u proofs i kako on kazu da sam bio u isti outfit od juce, a oni su umreli juce i sve ide po tome kako su me zapamtili i odma mene hapse ispred bolnice.
Mozes da ih tuziti u vlada i ovo da resis preko RP i mozes da zaradis za dusevan bol i to sto su te maltretirali.
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
Mozes da ih tuziti u vlada i ovo da resis preko RP i mozes da zaradis za dusevan bol i to sto su te maltretirali.
brate jel ti stvarno mislis da ja sam hard rper i da cu to resavati tako pa nemam ja zivaca za to ali iskreno da ti kazem a i plus nepostoji forum za dzaba forum je samo za vakve stvari da te uputim zasto vidim da si zabegao malo prema hard rpa
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom