Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11156
Players nickname
Matke Magluta
Suspect ID
0000
Date of violation
Sep 16, 2022
Time of violation
18:08
Proofs
https://youtu.be/K1Tlu6-vBJU

Akira Bushido

Vendetta on top!
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
123
Ne vidim kakav je ovo fail-rp,uslov je bio 200.000 sto smo ispostovali,a ti si rekao u ovom klipu ubijte taoca vidis da fail-aju a i samo zelim da kazem da nije FIB ubio taoca nego LSPD.A takodje nismo mogli da osiguramo taoca zato sto cim sam predao novac bio sam onsevescen od tvojih ljudi a dogovor je bio da cim ispunim uslov da mi se preda taoc.
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
taoc je pusten, kada smo mi dobili novac i vi ste odmah poceli da pucate iako taoc nije bio na sigurnom. rekao sam da ubiju taoca jer ste poceli da pucate odmah iako su nasi i dalje bili kod vas na pregovaranju
 

Martin Pluxury

Player
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
10
Povlacim zalbu jer mi zao lidera i njegovih ljudi posto su nesposobni jjednog taoca da sacuvaju, pa neka prodje ovo ovako kako je proslo.
Kad ti počnes razumit da je ovo igra za zabavu, ti ovo shvacas previse i tuzis sve ostale onda cu imat respect za tebe, vjerujem da ce i jos puno ljudi dobit respect. A sad eto zali se na sve org poredu i zali se na sve igrace na serveru. Ajmo priznat nesto, ti si umro i bio si toxic ali to netrebas tako rijesavat. Idi van i prosetaj se ovako ces biti previse toxic i pljuvat ces po svemu. Zasto mislis da ja radim gluposti na serveru? Zato tako da tu toxicnost iz sebe izbacim, a kad me bas udari idem vijezbat i to je to. Zato razmisli malo prije nego sta kliknes na google i napises grand rp forum. 👍
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Kad ti počnes razumit da je ovo igra za zabavu, ti ovo shvacas previse i tuzis sve ostale onda cu imat respect za tebe, vjerujem da ce i jos puno ljudi dobit respect. A sad eto zali se na sve org poredu i zali se na sve igrace na serveru. Ajmo priznat nesto, ti si umro i bio si toxic ali to netrebas tako rijesavat. Idi van i prosetaj se ovako ces biti previse toxic i pljuvat ces po svemu. Zasto mislis da ja radim gluposti na serveru? Zato tako da tu toxicnost iz sebe izbacim, a kad me bas udari idem vijezbat i to je to. Zato razmisli malo prije nego sta kliknes na google i napises grand rp forum. 👍
niko nije bio toxic na pljacki jer je mog brat sakal bio tu, al umrli smo jer je 5 nasih ljudi dole znaci glavnih pobijeno dok je taoc jos bio kod nas, znaci nismo ni znali da ce poceti pucati odmah razumes? i ceo plan je onda otisao u k kad nemaju strah za taoca.. o tome ti pricam inace zalba je povucena
 

djordjeeeeee

Player
Player
Joined
Sep 4, 2022
Messages
59
Kad ti počnes razumit da je ovo igra za zabavu, ti ovo shvacas previse i tuzis sve ostale onda cu imat respect za tebe, vjerujem da ce i jos puno ljudi dobit respect. A sad eto zali se na sve org poredu i zali se na sve igrace na serveru. Ajmo priznat nesto, ti si umro i bio si toxic ali to netrebas tako rijesavat. Idi van i prosetaj se ovako ces biti previse toxic i pljuvat ces po svemu. Zasto mislis da ja radim gluposti na serveru? Zato tako da tu toxicnost iz sebe izbacim, a kad me bas udari idem vijezbat i to je to. Zato razmisli malo prije nego sta kliknes na google i napises grand rp forum. 👍
ne moze da ide napolje ima nanogicu debil
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom