Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
20564
Players nickname
Lana Trippin
Suspect ID
20523 8952
Date of violation
Sep 26, 2022
Time of violation
3:22
Proofs
https://youtu.be/kbq35i7z5Js

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
Druzee,kao prvo nije bug,pogledaj malo bolje svoj PoV,videces da jedem meso. Pozdrav.
 

hejzWarngotti

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
183
Ovdje se jasno moze vodjeti kad me zavrsava da baguje radio
Opticka varka , nit sam ja nit on imao zbagovan radio , imas u povu. Medjutim vas drugar Stanislav ima zbagovan radio,moracu da mu zatrazim pov.
Davora mozes da vidis na 0:22 , 0:33

 

TheGreatArthur

Get yourself a gun.
Player
Joined
Jun 24, 2022
Messages
192
Opticka varka , nit sam ja nit on imao zbagovan radio , imas u povu. Medjutim vas drugar Stanislav ima zbagovan radio,moracu da mu zatrazim pov.
Davora mozes da vidis na 0:22 , 0:33

Koliko sam ja skontao po ovom tvom , to je da Davor nema PoV sa ovog eventa.
 

hejzWarngotti

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
183
Ovo vam je 30 put da me kacite za gluposti , nemate stida. Mogao sam da vas kacim 200 puta , evo ovog vaseg Stanislava mogu da kacim ali necu , zasto bih? Morate sami sa sobom malo da popricate i da vidite u cemu je problem.
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
Ovo vam je 30 put da me kacite za gluposti , nemate stida. Mogao sam da vas kacim 200 puta , evo ovog vaseg Stanislava mogu da kacim ali necu , zasto bih? Morate sami sa sobom malo da popricate i da vidite u cemu je problem.
Pa mene Lukas njihov lider sinoc kaci kao bugabuse jer sam skocio sa krova u areni i koristio radio, a frajer ne zna da se u areni ne moze radio koristiti…
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nedovoljno dokaza. Ukoliko nemate dokaz da je neki igrac namerno upotrebio metode da dodje do tog baga, zalba nema dovoljno dokaza zato sto konkretno taj visual bug moze da se desi slucajno bilo kom igracu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom