Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
10193
Players nickname
Alex Lex
Suspect ID
11156
Date of violation
Sep 30, 2022
Time of violation
9:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Qs54au1KAhc

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
sjebalo se nesto dok sam upload radio ne brini staviti cu ponovo ako treba
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,304
1. nije dolazio ispitivati te za kazne nego je dolazio vam pokazati sto je igra i sto je RP jer ocito je da neznas kako se to radi i dali je to nesto za jest znaci
2. nije vam nitko nije htio nabiti warn itko jer ste nebitni i da mi je to zadatak nebi ni pricao sa nikime nego bi samo warn dobili, a i sam znas da nikada nije nitko ista stavio na forum do sada jer mi te je vec dosta
3. i nije ti ukrao on pancire nego je dobio u gradu od ljudi koji ga vole i postuju njegov nacin igre i RP
Neznas RPati kao i 80% ljudi na serveru nego ste neki forum ratnici igraci sa frazama unutar grada kao sto su "imas 5 sekundi" i "dizi ruke" i to ti je RP.
, forum warior a nemam niti jednu prijavu na ovom forumu od prvog dana servera dok ti koji si tu mozda par mjeseci kacis shhhh, drugo pitanje da se provjere kazne 3 dana zaredom iako zna da je to mg jeste nabijanje warna , i 3 kao clan vlade bez biografije imao je xxx , pancire vlade i tejzere po svom autu dobro je sto bas nisam forum warrior jer bi sad lezao na bahamama tvoj kolega
 

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
Nije bio u vladi kada je imao pancire vlade i tejzere. XXX oruzje je imao kao clan vlade i za to su ga uhvatili odradili RP i maknuli ga iz vlade stavili ga na blacklist organizacija u gradu. Tako da ne mjesaj situacije i dogadaje. Ako nisi vidio POV a ocito nisi mi smo snimali dkomuntarac imas i POV sa generalom NG o Franji. E pa sada ocito se vidi tko krsi kakva pravila. Za tebe osobno neznam dali si kacio ili nisi i vjerujem ti ako kazes da nisi ali ti si i nebitan u situaciji jer nisi dio iste.
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
Ovo isti Franjo koji dolazi svaki dan i pita da mu se provjere kazne i svaki put mu se kaze da mi to ne vidimo i on opet dolazi i pokusava za MG da nabije warn fino , isti franjo koji je krao pancire u mojoj Vladi 😂jos ljepse
aldine. kad nisi imao gdje bit kad si me zvao franjo molim te jel ti mogu u gepeku od auta spavat tko je rekao može? franjo. kad si rekao franjo nemam zenu ni kuceta ni maceta tko ti je zenu nabavio? franjo. kad si htio popit kavu kod luke srbina pa nisi imao para htio te luka tuc tko je rijesio situaciju? franjo.
sve sam ti u životu omogućio a ti tako prema meni.
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
Drugi video se ne slaze sa zvukom i slikom
gotov si. nemres se izvuc. ti si moj neprijatelj broj 1 trenutno matke. mico je bio moj neprijatelj ali sam shvatio da je dobar covjek. ti matke si zlo. ja sam tvoj korektor matke. matke moj kaj si to napravio? di vodi ovo? u propast u kriminal. ja cu te ispravit matke i na pravi put izvest
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
sutra cu kad ustanem da objavim sve sta i kako posto ste najveci umobolnici servera da dolazite i baitujete i idete svima vise na kurac. NIKO VAS NE DIRA. NIKO VAS NE SPOMINJE, NEBITNI SE I VI DOLAZITE JEBENO I PROVOCIRATE SVAKI DAN I ONDA KACIS MENE KAD POLUDIM KAD VIDIM KAKO BAITUJETE SVAKI DAN? Ma vazi ne jebem sistem vise i imam biografiju za to. poz
Oces objavit ta videa matke? jesi ustao iz kreveta? tko ti je odobrio biografiju da budeš idiot? zakaj si htio bit bas idiot u biografiji a ne tipa neznam neki korumpirani policajac?
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,304
aldine. kad nisi imao gdje bit kad si me zvao franjo molim te jel ti mogu u gepeku od auta spavat tko je rekao može? franjo. kad si rekao franjo nemam zenu ni kuceta ni maceta tko ti je zenu nabavio? franjo. kad si htio popit kavu kod luke srbina pa nisi imao para htio te luka tuc tko je rijesio situaciju? franjo.
sve sam ti u životu omogućio a ti tako prema meni.
Ti si lud , ja ovde budala pisem sa osobom ludom sta pises ti tacno cu obrisat forum acc radi ovakvih poruka zaglupljuju me
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Gopsodin koji je uhapsen na koga sam se drao je Franjo Bugatti 1014 i izvolite njegovu istoriju hapsenja, 2.26 nepotcinjenost.
Svaki put je bio uhapsen jer je dolazio bez razloga u svaki HQ drzavne organizacije i provocirao i nije hteo napustiti zgradu drzavne organizacije. Tako evo i ovaj put je bio uhapsen jer je dosao tu da snima iako nije dobio nasu dozvolu jos nije ni LI.
 

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
Vrijedao , omalovazavao i koristio svoju poziciju kako bi narusio RP koji se odvijao i ti to dobro znas. Kada sam pitao zasto se mene hapsi kao snimatelja nisam dobio odgovor niti kao Franjo kada si ga hapsio neovisno sto mi nismo LI ili slicno bio je policajac koji da nije htio ili da je mislio da nesto krivo radimo nebi imao RP sa nama 15 min ali ti nisi bio pozvan pa si se naljutio. Decko neznas se igrati i sve je to uredu samo nemoj drugima kvariti zabavu.
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
Ti si lud , ja ovde budala pisem sa osobom ludom sta pises ti tacno cu obrisat forum acc radi ovakvih poruka zaglupljuju me
dakle slusaj svog franju. uvijek sam ti samo dobro želio. jesi lud si jebiga tako je kako je. ne treba te zbog tog ismijavat ili vređar. ja te volim takvog. franjo te voli i franjo je uz tebe
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
Gopsodin koji je uhapsen na koga sam se drao je Franjo Bugatti 1014 i izvolite njegovu istoriju hapsenja, 2.26 nepotcinjenost.
Svaki put je bio uhapsen jer je dolazio bez razloga u svaki HQ drzavne organizacije i provocirao i nije hteo napustiti zgradu drzavne organizacije. Tako evo i ovaj put je bio uhapsen jer je dosao tu da snima iako nije dobio nasu dozvolu jos nije ni LI.
istina matke ali to nazalost nema veze sa trenutnom prijavom. svakako sam u svojoj mladosti bio problematičan ali sam reformirana osoba. zatvor me promjenio. hvala ti matke za svako uhićenje osim ovoga gdje si zajebao sve. ali matke nema veze. i tebe franjo voli. to što si ti čovjek pun predrasuda i vokabulara ravnog chupacabri mene ne smeta i ponosan sam na svaku svoju zatvorsku kaznu. ti kao policajac si nesposoban jebiga. žao mi je ali tako je. ljut si jer te smeta što je meni u zatvoru dobro. ja volim zatvor i volim ljude koji rade u zatvoru. tebe nije da ne volim ali te ne simpatiziram jer si lud. mislim ok si ali skroz si prso ko kokica. ovisi kak se uzme matke. franjo te voli ali nisi za policiju. nažalost prelabilan si matke oprosti mi.
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Policajac vam je trazio da se sklonite, kroz RP kako sam vam napisao i u prethodnoj zalbi. Vi se niste sklonili sto znaci da policajac ima pravo da vas uhapsi za nepotcinjenost. Ponovo, na vasem POV-u od 18 minuta ID 11156 nije prekrsio pravilo Power Gaming-a.

    Sa druge strane vi cete biti kaznjeni za MG zajedno sa igracem ID 28633.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom