Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Alci Joestar
Administrators nickname
Jake Falcone
Date
Nov 10, 2021
Time
22:05
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=SNnhQH58_iU&feature=youtu.be

Alci

Babo
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
72
Ja se tu sprdam sa mojim drugom nidje nikog i mom drugu je ponestalo goriva imao sam 100 dolara svega ukupno kod sebe i pumpa je bila blizu odlucio sam da ga guram jer sam rpao kao da se auto prikacio za moj jer nema ta funkcija pa sam ga gurao malo po malo da bi lik mogao da stigne do pumpe taj neki admin jake falcone je po mom misljenju admin abjuzao jer je nesto imao protiv mene i vec nekih dobrih 5 minuta se vrteo oko mene video sam jer sam ga stalno udarao pod auto i ako je bio u noclip sta je imao protiv mene sad ne znam ali samo je cekao priliku da ja nesto uradim da bih dobio demogran ja mislim da je ovo po meni bio cist admin abjuz i zelim da se on kazni u jail sam bio na serveru samo 2 put od strane admina dobro znam sta su pravila sta je pg i sta je cr bio sam i admin na ovome serveru da ne znam pravila al znam al da lik tu kruzi oko mene 5 minuta valjda je sve jasno namerno sam drzao mikrofon in game svo vreme i ako smo pricali na discordu jer sam osecao da ce taj admin nesto namerno da radi protiv mene a i sam je cuo kako je taj lik mene vikao da ga guram a ne ja prvi poceo njega gurat
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Hahaha, pozdrav prijatelju. Obzirom da imam PoV snimak kompletne situacije od kako ste jos sa Sevalom imali raspravu oko motora, neću da ulazim u bilo kakavu raspravu sa tobom. Ja te i ne znam, samim tim mi nisi nešto posebno ni bitan da bi ja imao nešto protiv tebe, jednostavno si prekršio dva pravila gdje je još jedan admin prisustvovao sa mnom. Danas cu uploadati snimak svojim nadzornicima, a to što lažeš da si rp da ga prikvačaš, i za to će dobiti dokaze da nije istina, pa neka te oni kazne za laganje. Ili čak se vidi u tvojim dokazima sve šta radiš. Pozdrav.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,607
Kao sto je admin rekao prekrsio si pravilo PG+CR(CarRamming)
Zalba odbijena
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom