Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3035
Players nickname
Alexandro Sosa
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 2, 2022
Time of violation
22:09
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=F2OodGkTVUk

Alexsandro Sosa

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Oct 22, 2021
Messages
79
kao prvo ako ne cujes pojacas zvuk kao drugo kako mozes da kazes da je video editovan bez uvrede ali jesi glup?
lepo se vidi na pocetku pov-a gore desno now recording (to znaci da sam sad upalio snimanje) i na kraju kako sam ugasio se vidi.
 

Stevenツ

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
260
Druže ti nisi u vinklu došao si sa tvojom ekipicom iz fiba da bi provocirao fam auditore zato što nemaš ništa drugo u životu da radis naravno fibovac sme da dodje da krade panele i oblaci fib pancir dok krades pancire tako ste postali jadni da ne želite ni da rpate server propada zbog takvih kao vaš pošto nemate kućno vaspitanje i ne znate kako se uživa u igranju i rpanju ali ipak ste vi nebitni likovi samo pokazujete svoju pamet i svoje vaspitanje pozdrav ljubi vas steven cmokkk
 

Alexsandro Sosa

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Oct 22, 2021
Messages
79
Druže ti nisi u vinklu došao si sa tvojom ekipicom iz fiba da bi provocirao fam auditore zato što nemaš ništa drugo u životu da radis naravno fibovac sme da dodje da krade panele i oblaci fib pancir dok krades pancire tako ste postali jadni da ne želite ni da rpate server propada zbog takvih kao vaš pošto nemate kućno vaspitanje i ne znate kako se uživa u igranju i rpanju ali ipak ste vi nebitni likovi samo pokazujete svoju pamet i svoje vaspitanje pozdrav ljubi vas steven cmokkk
jedan covek je fib i taj covek ima corrupt bio cmok
 

Allen Sikter

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,576
kao prvo ako ne cujes pojacas zvuk kao drugo kako mozes da kazes da je video editovan bez uvrede ali jesi glup?
lepo se vidi na pocetku pov-a gore desno now recording (to znaci da sam sad upalio snimanje) i na kraju kako sam ugasio se vidi.
Druze vi kao fibovci odakle vam pravo da dodjete ispred kuce ?da provocirate i receno vam je da se sklonite ali vi se ne plasite vaseg zivota 5 puske na vas
ovo je namerno uradjeno !!!
 

Nochi

NM Mods
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
31
Druze vi kao fibovci odakle vam pravo da dodjete ispred kuce ?da provocirate i receno vam je da se sklonite ali vi se ne plasite vaseg zivota 5 puske na vas
ovo je namerno uradjeno !!!
e buraz.... koga boli kurac + ko je pitao + ratio
 

Nochi

NM Mods
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
31
editovan video tacno se nista necuje 5 sekundi dok odbrojavam i gde je pocetak situacije gde u fib uniformi stojite na kuci i terate u dvoristu da vam dizemo rike?
buki mali ti je tuki 🤡
EWZKk7-XYAA-cPf.jpg
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Druze vi kao fibovci odakle vam pravo da dodjete ispred kuce ?da provocirate i receno vam je da se sklonite ali vi se ne plasite vaseg zivota 5 puske na vas
ovo je namerno uradjeno !!!
Po pravilu po coveku treba 3 puske njih nije bilo 9 da bi mi morali da se bojimo za zivot;););)
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Druže ti nisi u vinklu došao si sa tvojom ekipicom iz fiba da bi provocirao fam auditore zato što nemaš ništa drugo u životu da radis naravno fibovac sme da dodje da krade panele i oblaci fib pancir dok krades pancire tako ste postali jadni da ne želite ni da rpate server propada zbog takvih kao vaš pošto nemate kućno vaspitanje i ne znate kako se uživa u igranju i rpanju ali ipak ste vi nebitni likovi samo pokazujete svoju pamet i svoje vaspitanje pozdrav ljubi vas steven cmo.
Koji fibovac jhahahah to je lazni fibovac:ROFLMAO:
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
editovan video tacno se nista necuje 5 sekundi dok odbrojavam i gde je pocetak situacije gde u fib uniformi stojite na kuci i terate u dvoristu da vam dizemo rike?
Buki znam da nemas veze sa zivotom i letis za liderima auditorea znamo svi koji su, ali brt da te naucim nesto posto veze nemas, nosenje fib pancira nije uniforma, posto svaki civil moze uzeti i kupiti na BM isti taj pancir, strasno...
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Druže ti nisi u vinklu došao si sa tvojom ekipicom iz fiba da bi provocirao fam auditore zato što nemaš ništa drugo u životu da radis naravno fibovac sme da dodje da krade panele i oblaci fib pancir dok krades pancire tako ste postali jadni da ne želite ni da rpate server propada zbog takvih kao vaš pošto nemate kućno vaspitanje i ne znate kako se uživa u igranju i rpanju ali ipak ste vi nebitni likovi samo pokazujete svoju pamet i svoje vaspitanje pozdrav ljubi vas steven cmokkk
Lik nije u Fibu.
 

Luka Immortal

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
768
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • (Nalazite se van grada,brojali su 5 sekundi pre ubijanja)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom