Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Davanje forum warnova bez razloga I Ivkezz Obama

Status
Not open for further replies.
Your ID
834
Players nickname
Alex Hellsight
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Oct 8, 2022
Time
15:57
Proofs
Dole u diskripciji

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
140
E ovako,kao prvo zeleo bih da objasnim sta OFFTOP znaci posto izgleda da nekima jos nije jasno...Offtop komentari predstavljaju komentare u kojima je izjavljeno nesto sto nema veze sa PRIJAVLJENOM SITUACIJOM na forumu i napisano je tek tolko da je nesto napisano poput vredjanja,prozivanja,doxinga,blackmailinga itd...Kao sto mozemo da vidimo u prvoj slici u pitanju je report na familiju Vendetta u kojoj sam i ja sam (Founder),zanima me sta je u mom komentaru offtop ? Ja jesam u toj familiji i imam pravo da komentarisem na prijavu na istu,koliko ja znam kada neko napise "ooc chat ?" nije nikakav vid vredjanja ili prozivanje.Ne postoji bilo kakav razlog da dobijem forum warn zbog toga.Vezano za drugu sliku samo sam rekao da su momka koji je reportovao double tapovali i to je to nikakvo vredjanje niti prozivanje a komentar je vezan za situaciju.
unknown.png
unknown.png
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,329
Postovanje, ne razumijem poentu ove zalbe? Otisli ste na zalbu igraca Rejected - Moguci Cheat | 2469 i napisali "Double Tap-o te...". Niti ste povezani sa situacijom niti imate bilo kakve veze sa istom. I onda se zalite za "offtop" warn? Sto se tice warna za vasu porodicu vidim da je proslo vise od 48h od kako ste dobili isti samim tim zalba na taj warn nije validna ali ce biti warn skinut samo iz razloga jer vam je dat na mjesec dana a treba da bude 7d.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom