Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27811
Players nickname
Coby_Redington
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 12, 2022
Time of violation
21:28
Proofs
https://youtu.be/2OSi1r5ofh8

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
Lucian Lucchesse sa twinkija Nikita Kurtovic vrijeđa i prijeti OOC, sve se vidi u POV-u.


Molim vas da posebno obratite pažnju na 6:33 gdje kaže da ću bit "plav", a plav se može biti jedino poslije batina.

Na 6:45 kaže: "dajem instagram ko prebije pičku zelenu"

On zna moj identitet (pravo ime i prezime u RL) i navodno dat će ga (moj instagram profil gdje se vide moje slike i ime i prezime) onome ko me prebije i to čekićem.

---

Sa ovim "pičko zelena" vrijeđa mene na vjerskoj osnovi (jer sam musliman), ali to je teže dokazati jer je birao riječi.

Nije mu prvi put da to radi.

---

Sa main accounta Lucian Lucchesse ima historiju prijava na forumu za vrijeđanje, 11761 mislim da mu je to ID na mainu. Možete searchati na forumu i sami se uvjeriti u to.

Ps. ja nemam ni jednu jedinu prijavu na forumu, ne znam čak ni demorgan kako izgleda za skoro tri mjeseca igre na serveru. Smatram da to dovoljno govori o meni i koliko poštujem pravila države i servera.

Unaprijed hvala.
 
Last edited:

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
vrati pumpu i pare za kancelariju prevarantu da ja ne bi morao da pravim prijavu za scam tvojom rukom pisano
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,365
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu.

ID 16241 dobit ce kaznu za MG.
ID 27811 dobit ce kaznu za MG.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom