Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21400
Players nickname
Ivica Monte
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 18, 2022
Time of violation
18:10
Proofs
https://youtu.be/Q961pH6qLc0

sabanvenganza

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
256
Namjerno stoji i čeka nas pozvao admina pre nego što smo došli, jer smo ga ganjali auto putem pa je pobegao u GZ. bejtao i pravi se lud da nije ništa uradio da bi nas kaznjavali jako podmuklo. Gramatika nema veze sa nacijonalnošću to dijete od 10 godina zna. Samo cijeli pov...Lp 🙂
postavi pov gde je to radio slobodno
 

a1ndra

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
57
Ma ko je jadan picko jedna. Gurao si auto sa green zone kako bih ga ukrao a meni je boleo kurac za te 300k jebe te u usta. Od tad ja ne pricam vise sa tobom zato sto si sirotinja. Bio sam kod vas u porodicu i izasao sam i sve smo vas pobili u dvoriste kao picke ste plakali na forum vi sa goldovce. I tad ste namestili warn na hydra sa POV koji nije bio celosan. E to ste vi picke
Sem toga sto sam ti gurao auto iz green zone gurao sam ti i kurac u dupe. A sto se tice toga ko je sirotinja samo cu reci da se ti idalje bavis kradjom auta dok sam ja prestao to da radim jos pre 6 meseci.
 

ScrappytheCoco

Player
Player
Joined
Apr 14, 2022
Messages
61
Pozdrav UZ DUZNO POSTOVANJE ZAHTJEVAM DA LICE DOSTAVI POV KADA JE KRAO AUTO JER
1,Auto je ukradeno tokom informala sto krsi pravilo 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon | Upozoriti
2.Lice je radilo PG
3.Lice je radilo fear rp jer kad smo mu govorili da stane nije stao
4.Lice je radilo car ramming
Ja samo ne razumijem kakvo vrijedjanje servera ili bilo koga na serveru ja sam tebi rekao da ti je gramatika losa sto i ukazuje na recenicama izgovorenih od strane tebe.Dostavi celi POV kad si bezao i krao auto za vreme informala i moci cemo pricati HVALA!!!!
Rejected - P.D. 1.2 | 21344
Toliko o tome, osigurajte auta ljudi nema potrebe posle da plačete kada vam ukradu…
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom