Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Milos Benzinac
Suspect ID
809
Date of violation
Nov 17, 2021
Time of violation
22:27
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=E4XHlOROJeI

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Kao sto se vidi na vidu. Pucnjava na autoputu i gospodin radi PG sa nisko spustenim autom vozi po brdu i to par puta.
Da vam olaksam ID sam uspeo da uhvatim u 32-oj secundi na datom video dokazu. Hvala
 

Veso

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
3
Izvinite, a kako vi pricate? Preko diskorda? Ja ne znam da to postoji u role-play?
 

Srboje

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Sep 7, 2021
Messages
48
Momci vi pricate preko diskorda kolko ja znam to nije dozvoljeno davati informacije preko discorda, takodje iskreno to nije pg jel je brdo ravno ja ne skacem po brda autom to sam i radio u pravom zivotu iskreno nije pg.
 

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Izvini pricate preko discorda i to bas nije pg vozao je polako kako sto se vidi na snimku
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Izvini pricate preko discorda i to bas nije pg vozao je polako kako sto se vidi na snimku
Da li smo pricali nesto OC preko diskorda kao broj jedan kao broj 2 hoces da ti posaljem PS da vidis da sam stavio bubicu u uvo sto mi daje apsolutno pravo da koristim diskord IC. Ako vec ne znate postoje /me do try komande. Stavljam bubicu u uvo npr. Ili postavljam ozvucenje na sebe ili kolegu. Da i bas vozi polako 20 na sat, kako da ne. Ipak tu su vise sile koje znaju RP pravila pa neka presude.
 
Last edited:

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● ID 809 bit će kažnjen za PG
● FIB bit će kažnjen za pričanje preko discorda, opomenjivani su više puta.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom