Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17517
Players nickname
Dado_Montana
Suspect ID
4674,19165,15625
Date of violation
Oct 24, 2022
Time of violation
01:56
Proofs
https://streamable.com/qkz92h

Dado_Montana

Player
Player
Joined
Aug 2, 2022
Messages
6
Prilikom pecanja dolazi imam jednu zvijezdicu te dolazi FIB i pita da li sam ja Dado_Montana.
Lijepo sam ih zamolio da mi objasne jer nisam nikad bio po zatvorima ili nesto slicno.
Nakon moga odgovora odma me vezu i sklanjaju u stranu gdje govore da ako im dam 40k da me pustaju odma te tako to kod njih funkcionira.
Poslije toga dajem im 40k te me dva puta pregledavaju da li imam ukljucenu kamericu. Nakon odvezivanja govore mi sa puskama uperenim u glavu da skacem u vodu i bijezim gdje ja ronim, i pilikom izranjanja oni me pucaju te potom ubijaju.
Vidi se koliko je FIB korumpiran
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Jedan od njih sam ja koji ti je skinuo kameru jer si previse video kako smo korumpirani policajci, kao i u RL :) odvojili smo te sa strane da ne gleda niko i dali ti sansu da pobegnes ali nisi uspeo. Naravno server dozvoljava da 5 FIB agenta glume lose policajce. Vi radite MG jer pricate na diskordu i prekidate RP i nemate strah za zivot. Cak i dva puta psujete nam i j. mater sto je jako ruzno. Tako da vam je ovo self report. I pazi se ovakvih policajaca, gori su od mafije.

 
Last edited:

Dado_Montana

Player
Player
Joined
Aug 2, 2022
Messages
6
Mislim da pricanje na discordu prilikom pecanja nikome ne skodi pa tako ni nama a ni vama,to sto je kolega opsovao reko sam
Mu da ne radi,ali cisto se vidi da nije moj glas miti sam ja ista ruzno rekao,ako server dozvoljava da policija uzima mito i s puskama na glavi tjera ljude da skacu u vodu i bjeze te ih potom UBIJE onda ok,ali stojim pri svom !
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
To je tvoje misljenje druze i pogresno je. Zabranjeno je pricati na diskordu. To je meta gaming. Mozes videti na searchu samo odradi discord search te reci. Iskreno nisam pogledao video ali sve je bilo ok. Cak smo te odvukli iz Green Zone da te slucajno ili namerno ne koknemo tu. I dali sansu da pobegnes plivanjem. Kameru ne verujem da si pravilno koristio me i do tako da je nevalidna na sudu i da je imas. I ne mozes se secati nicega jer smo te koknuli.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom