Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba za Aurelio Niagara,Duni Dani / Upozorenje za gheto pravilo 1.8

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Capo Mandela
Administrators nickname
Aurelio Niagara duni dani
Date
Nov 19, 2021
Time
0:23
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=k4jgYMCUuk4

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
ZAMOLIO BIH MUJUDA POGLEDA ZALBU

Osobe koje su poslate u Demorgan
Edvin Dalipi ID 1796 , Kako Grga ID 1639 , Capo Mandela ID 2678
Isli smo do kuce neke i hteli smo da pljackamo kucu raid , jer smo isli random trazili smo od ID 6553 da drzi samo ruke gore i ID 6671 je uradio Fear RP pobego dok je imao nisan na glavu.

Kao prvo mi smo Familija i nemamo opciju UOPSTE da uzimamo novac dok osobe imaju podignute ruke i znamo vrlo dobro pravila i to nama nije bilo ni na umu , cilj je bio da pljackamo kuce ili da rejdamo familije , vidi se na snimku celo vreme da ID 6553 drzi ruke gore i da mu niko nista nije uzeo ili trazio! niko od njih nije bio kidnapovan i nemamo razloga zbog cega da bude kidnapovan jer nismo ni gang a ni neformalna familija , mi smo obicna porodica koje nema fukcije za pretrazivanje ili nesto slicno
ID 6553 je MG na samom pocetku kad je reko da sve snima i da je green zona ,a i admini su nam pokvarili RP stime sto su zaustavili RP situaciju i stime sto su doneli odluku bez da se i krsi neko pravilo , da je bio neko kidnapovan ili da mu je bilo oduzeto nesto tada bi mogo admin da kazni , ali nista od toga nije bilo odradjeno jos im kazem na snimku da mi te opcije nemamo i da to nama nije bio ni cilj ali su oni ipak slali moje ljude u demorgan i to bez da se nesto desi!.

Admin moze da prekine Rp u koliko se RP prekrsi , oni su nam prekrsili rp bez da se ista od toga desi , pokvarili rp pricu i strim coveku od 50+ ljudi na strimu
Moji ljudi su 3 sata u zatvoru zato sto je admin prekinuo rp pricu i zato sto je doneo odluku da su prekrsili pravilo i ako ga jos nisu ni prekrsili! i ako nisu ni znali o cemu se radi ili sta je nama namera bila da odradimo.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,329
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da je admin donio ispravnu odluku. Na snimku na 2:03 i 2:35 se jasno cuje kako mu oduzimate pravo slobode samim tim osoba se racuna KIDNAPOVANA. Svi ste na diskordu radite MG i kaznu koju ste dobili je opravdana. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom