Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Oakley Margiela
Administrators nickname
Hazard Webb
Date
Nov 20, 2021
Time
11:06
Proofs
/

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
Stavio me u demorgan za FearRP, a lik koji je postavio to dokazi mu bili stari 48h, ja naravno da nemam POV iz moje strane jer je proslo 48h, isto tako to je bilo talacka situacija i ja sam dosao da pregovaramo, nazalost nemam POV od ovoga i nisam imao kako da se odbranim jer je proslo 48h, a svaki POV posle 48h nije validan.
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
ovde se vide taoci, ocigledno je da sam ja doso da pregovaram sa ovim likom do mene, a njima je isto javljeno da imamo taoce jer smo pustili jednog da im javi.
 

Hazard Webb

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
100
Nije prošlo 48h, od trenutka kada se snimao POV do trenutka kad je postavljena žalba je prošlo točno 32h.
Ostavljam žalbu nadležnim administratorima da donesu odluku.


WwmK8gP.png
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
Nije prošlo 48h, od trenutka kada se snimao POV do trenutka kad je postavljena žalba je prošlo točno 32h.
Ostavljam žalbu nadležnim administratorima da donesu odluku.


WwmK8gP.png
Nisi mi potrazio POV nego odma si me stavio demorgan? Naso sam ovaj POV iz druga kako se vidi da imamo taoce a ja sam iso da pregovaram, mozda ako si potrazio POV ne bi doslo do ovome, lik reporta posle 32h kako ti kazes u 5:33.
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
Nisi mi potrazio POV nego odma si me stavio demorgan? Naso sam ovaj POV iz druga kako se vidi da imamo taoce a ja sam iso da pregovaram, mozda ako si potrazio POV ne bi doslo do ovome, lik reporta posle 32h kako ti kazes u 5:33.
I zasto bih digo ruke kad imamo 5 taoce, a idem da pregovaram to ti je isto kad neko pljacka gunstore ide neko da pregovara i mu kazu ruke u vis, hapsimo te, ovo nije bila nikakva pljacka samo smo imali taoce i trazili smo otkup, a ja sam iso da pregovaram.
I to je tvoja krivica sto nisi potrazio meni POV iz moje strane ili druge perspektive.
 

Luka Reaper

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
4
I zasto bih digo ruke kad imamo 5 taoce, a idem da pregovaram to ti je isto kad neko pljacka gunstore ide neko da pregovara i mu kazu ruke u vis, hapsimo te, ovo nije bila nikakva pljacka samo smo imali taoce i trazili smo otkup, a ja sam iso da pregovaram.
I to je tvoja krivica sto nisi potrazio meni POV iz moje strane ili druge perspektive.
Također se žalim na "Hazard Webb". Jer se vidi jasno da smo imali policajce kao taoce, Oakley i ja se približavamo ka njima da bi mogli zapoceti sa razgovorom pregovaranja a oni na nas dizu puske i oce nas hapsit a imamo 4 njihova covjeka za taoce.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Žalba napisana u nepravilnom formatu. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom