Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3907
Players nickname
Nesad Jahic
Suspect ID
16608
Date of violation
Oct 31, 2022
Time of violation
21:39
Proofs
https://streamable.com/cazhbo

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
335
Žalba na igrača. Lice pravi talačku sa 1 autom i on koji čuva taoca i dolazi do nas bez ikakvog straha za svoj zivot, naknadno dolaze njegovi ljudi tj kada je svatio da je prekršio pravila grada.
 

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Ti prvo radis krp spominjes neka pravila grada a da li si ti mozda digao dron i vidio koliko ljudi ima okolo? Nisi. A ti ljudi sto su kao "naknadno došli su bili po brdima " sve u svemu nije ni jedno pravilo prekrseno jer nigdje ne piše koliko ljudi mora biti kod taoca lp
 

Mango Jerry

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
38
Idi dijete drago cijepaj drva i uci skolu mani se ti kao nekih pravila grada koja uopste ne poznajes i moli svakog lidera organizacije ili zamjenika za rank up u organizaciji nisi ti za gta hajd ti rodjeni na euro truck
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Sve RPer do RPera. Voleo bih da vidim vas šta biste uradili kad bi PDovac uzeo jednog vašeg u sred geta.
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
Upravo se to vidi na snimku "sine" da pred mnogo murije se lik šeta sam.
Bilo je nasih okolo kolko hoces niste pustili dronove da vidite i on ima pravo da bude tu sam kad ga drzi i ima pusku na glavi a i vi ste napravili fail rekli smo mu da dodje samo PD doso i FiB tako da Tisina
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Druze idi skoci ubi se molim te i ne gubi se po forumu kidu glupi
Po tvom rečniku i ponašanju se jasno vidi ko je od nas dvojica kidara, tako da kad završiš osnovnu, biće bolje :D

Joj da važi, da znaš imalo pravila servera, znao bi da ne možeš ti da određuješ ko će se odazvati na talačku ko neće. Al kao što rekoh, kad završiš osnovnu, biće bolje :D

Dok si bio u FIBu plakao si tamo za rank i unapređenje, pa na kraju dobio nogu u guzicu. Plači, kme kme.
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
Po tvom rečniku i ponašanju se jasno vidi ko je od nas dvojica kidara, tako da kad završiš osnovnu, biće bolje :D

Joj da važi, da znaš imalo pravila servera, znao bi da ne možeš ti da određuješ ko će se odazvati na talačku ko neće. Al kao što rekoh, kad završiš osnovnu, biće bolje :D

Dok si bio u FIBu plakao si tamo za rank i unapređenje, pa na kraju dobio nogu u guzicu. Plači, kme kme.
Au brate kao prvo nzm ni kosi ja za rank nikad ne placem ko neki iz fiba sam sam izasao zato sto je sranje a ti opet cu ti reci ubi se jer se blamiras mnogo visis na forumu 24h i svadjas se ko kid neki
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
Po tvom rečniku i ponašanju se jasno vidi ko je od nas dvojica kidara, tako da kad završiš osnovnu, biće bolje :D

Joj da važi, da znaš imalo pravila servera, znao bi da ne možeš ti da određuješ ko će se odazvati na talačku ko neće. Al kao što rekoh, kad završiš osnovnu, biće bolje :D

Dok si bio u FIBu plakao si tamo za rank i unapređenje, pa na kraju dobio nogu u guzicu. Plači, kme kme.
Jos nesto znaci mi imamo taoca onda mi odredjujemo pravila ne vi
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,456
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu.

ID 3907 dobit ce kaznu za FailRp + KRP
ID 16608 dobit ce kaznu za FailRp + PD 1.16

UKP inspektor je 15 rank samim time ne spada pod Vrhovnu komandu ne mozete traziti vise od 200k
Ne mozete prekidat RP / Talacku time sto cete govoriti ako ne stane RP da idete na G.Sajt
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom