Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved G.P 6.5, 6.12, MG | ID: 8339, 16430, 11671

Status
Not open for further replies.
Your ID
27811
Players nickname
Coby_Redington
Suspect ID
16430 i 11761
Date of violation
Nov 1, 2022
Time of violation
22:43
Proofs
https://youtu.be/hVex4h-iFbo

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
414
Sve se vidi u POV-u.

Sinoć mi se desila slična situacija: Approved - G.P 6.5, 6.12, 6.15, PG | ID: 19772, 25199, 19963, 23317, 26184, 13403, 11761, 15660, 31771

Nisu uspjeli da me ubiju, ali se to prebacilo na naručivanje mog ubistva.

Po nalogu naručioca Luciana Lucchesse, Nikita Kurtovic, Lukijan Buggati, Mrki, danas me ubio ID: 16430.

Dotični Luciano stalno mijenja imena, pa je malo teže ispratiti koji je lik u pitanju, mada hvala Bogu, ID-evi ostaju isti!


---


Na videu se čuje: "Mrki dobro plaća, kad tad smo se morali sresti", iz tog razloga i ID dotičnog stoji u ovoj žalbi.

Video drugi dio na kojem se to čuje:

Naručuje moje ubistvo, a izvršioc to radi čak i ako sam bolničar.

Na videu se vidi kako sam došao na poziv da ih dignem, zatim su me ubili, i to sve po nalogu dotičnog Mrkija, ID 11761.

---

Ove namještaljke, ubistva, nastavit će se u budućnosti, što možete ispratiti u mojim prijavama - i to sve po nalogu dotičnog Mrkija (Luciano Lucchesse - Lukijan Buggati) ID 11761.

Zamolit ću administraciju da sve ovo isprati, zajedno sa mnom, isto kao prije za OOC vrijeđanje, tako i sada za ovo.

---

Dobio je unban, i ponovo krši pravila na max, i poziva druge da to rade.

---

Ne preza ni od čega, i šalje druge da obavljaju prljavi posao za njega.

Ps. dobio je ponovo ban danas na main accountu Lukijan Buggati (ex. Luciano Lucchesse - zvani Mrki), izgubio neformalnu i tako dalje.

Nastavit će da krši pravila servera maksimalno, kao i do sada što je radio.

Nadam se da će administracija prepoznati pokušaje dotičnog da nas otjera sa servera, kršenja pravila i da mu to neće uspjeti.

---


Toliko od mene.

Nadam se da će biti adekvatno kažnjeni - obojica - kao i do sad.

Srdačan pozdrav.

- Coby R.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom