Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
15277
Players nickname
Leonardo Petrovic
Suspect ID
4210
Date of violation
Nov 2, 2022
Time of violation
1:22
Proofs
https://youtu.be/8u-nlnqMTb8

Maldathaes Trueshadow

Bolje mutno vino nego bistra voda
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
290
Krenuli smo po bundevu i taman da se vratimo gledamo poklone dode ovaj debil i krene pucat po nama bez razloga.
1. "Debil" oce vredjanje.
2. Ne razumem zasto pricas "sta nas ovaj puca" lepo dostavi POV sta si radio kada sam pokusao da pokupim bundevu.
3.Dostavi POV gde se vidi da me tvoj prijatelj gazi dok pricate na discord tako da MG.
 

Leonardo1406

Player
Player
Joined
Sep 5, 2021
Messages
178
1. "Debil" oce vredjanje.
2. Ne razumem zasto pricas "sta nas ovaj puca" lepo dostavi POV sta si radio kada sam pokusao da pokupim bundevu.
3.Dostavi POV gde se vidi da me tvoj prijatelj gazi dok pricate na discord tako da MG.
tako da pusis mi kurac debilu da te gazi i occ si debil opet i dostavi ti pov jer ovdje se nevidi da te gazi kad je pobjegao jer si ga puco bez razloga nauci se malo roleplayat a ne pucat ko neki retard iz umo jebene bolnice idi igraj jebeni DM ako ti se puca
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Postavi video zapis od 1min+
  • Imas 8h da to uradis.
 

Maldathaes Trueshadow

Bolje mutno vino nego bistra voda
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
290
tako da pusis mi kurac debilu da te gazi i occ si debil opet i dostavi ti pov jer ovdje se nevidi da te gazi kad je pobjegao jer si ga puco bez razloga nauci se malo roleplayat a ne pucat ko neki retard iz umo jebene bolnice idi igraj jebeni DM ako ti se puca
Pa ne moze da se vidi kad si upao mrtav u kanal :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom