Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Martin_Sprdandzija
Suspect ID
53
Date of violation
Nov 21, 2021
Time of violation
19:44
Proofs
https://youtu.be/ZEm0XJ8A9Sw

Srboje

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Sep 7, 2021
Messages
48
Ovako zelim da mujo ili neko stvarno pogleda jel ovo nije uredu vidi se na snimku 0:54 se vidi ID i cuje sta prica Jebacu ti majku kaze video je duzi od jedan minut na 54 sekundu se vidi id 53 i da prica da psuje to jest molim vas da ne branite id 53 nego da ravnopravno donesete odluku ovo nije uredu


Izvolite
 

Johnny_Lahantaestamuloca

Slusaj staroga al ne idi po njega.
Leader of unofficial org
Joined
May 8, 2021
Messages
139
Ovo nema veze sa njim . Rekao sam j.... ti masku zato sto je spamao za masku i non stop me pitao za maske dok smo bili u poteri automobila posto je bio ukraden. Pricao sam sa svojima i kad sam te ugledao rekao sam zaustavi vozilo . Nista sem Zaustavi vozilo nije nije bilo upuceno tebi . Ja majku postujem tako da nikad nikom nebi to rekao . Ja se izvinjavam ako si se uvredio . Na adminima je da odluce.
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Ja cu samo da kazem da sam ja bio sa svojim drugarom Johnny-em u kolima ako mozete vidjeti, sjedio sam na zadnjem sjedistu, ID mi je 1777 i ime Lovro Lahantaestamuloca sve mozete provjeriti ako ne vjerujete da sam bio s njime, uglavnom, na porodicnom radiu netko je stalno smarao Johnny-a da mu da Desert Scarf masku te mu je Johnny na to rekao "j.... cu ti masku" sto je Martin cuo i pomislio da mu je rekao "j.... cu ti majku", nije mislio nista lose uputiti Martinu samo smo htjeli vratiti nasa porodicna kola, usput ispricavam se Martinu na ovome stvarno nije nista lose tebi rekao i nije nista lose mislio o tebi.
 

Srboje

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Sep 7, 2021
Messages
48
Ovo nema veze sa njim . Rekao sam j.... ti masku zato sto je spamao za masku i non stop me pitao za maske dok smo bili u poteri automobila posto je bio ukraden. Pricao sam sa svojima i kad sam te ugledao rekao sam zaustavi vozilo . Nista sem Zaustavi vozilo nije nije bilo upuceno tebi . Ja majku postujem tako da nikad nikom nebi to rekao . Ja se izvinjavam ako si se uvredio . Na adminima je da odluce.
Lepo se cuje da mi psuje majku poslusaj i da uvredio sam se
 

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Izvinite ovako cuje se na snimku jebacu ti mater gde izgovara ID54 i nemojte tu da se vadite da stavlja momak temu 50 puta iako se poznajete sa gospodzicom editom ne zanima mene ni nikog drugog to je VREDJANJE MAJKE kako sto su svi dobili ban molice se da nastupi jedan od admina na pravu stranu i to da ucini sa pocitom napustite moj komentar.TOSEVSKI i da znate da je bio razocaran od servera jer nema majku a to ga je jos vise povredilo i mislim da ste retardirani max sto tako pcujete ljude random tako propada nas RS server koji je lepo iso dok nije nastalo da admin odbija temu 50puta i da stoji na stranu koji pcuje i vredja ne ne to nema veze za vas boli vas uvo izvinite ama meni krivo jer svi su dobili svoju zasluznu kaznu a ovaj ne ovaj od zlata da nije 50puta snimak decak uploada nije on retard da zadzabe uploada oseca se neko uvredjeno jer vi nemate oset nemate mozak da razmisli neka osoba ama ajde pozdrav............................
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Izvinite ovako cuje se na snimku jebacu ti mater gde izgovara ID54 i nemojte tu da se vadite da stavlja momak temu 50 puta iako se poznajete sa gospodzicom editom ne zanima mene ni nikog drugog to je VREDJANJE MAJKE kako sto su svi dobili ban molice se da nastupi jedan od admina na pravu stranu i to da ucini sa pocitom napustite moj komentar.TOSEVSKI i da znate da je bio razocaran od servera jer nema majku a to ga je jos vise povredilo i mislim da ste retardirani max sto tako pcujete ljude random tako propada nas RS server koji je lepo iso dok nije nastalo da admin odbija temu 50puta i da stoji na stranu koji pcuje i vredja ne ne to nema veze za vas boli vas uvo izvinite ama meni krivo jer svi su dobili svoju zasluznu kaznu a ovaj ne ovaj od zlata da nije 50puta snimak decak uploada nije on retard da zadzabe uploada oseca se neko uvredjeno jer vi nemate oset nemate mozak da razmisli neka osoba ama ajde pozdrav............................
Cuje se "j.... cu ti ma", ne cuje se da je rekao majku, ja sam bio s njim u kolima i znam cijelu situaciju i rekao je masku a ne majku i + ti si sad ovde dosao i sad ti nas vrijedjas OC, govoris da su admini retardirani na max i da nemaju oset mozga
 

Luka Sprite

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
48
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Na snimku se ne cuje sta je tacno rekao , na osnovu toga sam odlucio odibti zalbu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom