Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8926
Players nickname
Hagana Nesher
Suspect ID
16608
Date of violation
Nov 3, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://imgur.com/a/e7lHsXR

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Sine ubi se bukv ti govris da on povuce zalbu
HAHAHAHAHAHAH bukvalno on mene ovdje nagovara da ja povučem zalbu i poslje " SAKE RADI KORUPCIJU UCJENJUJE ME DA ĆU IH OKAČITI NA FORUM AKO MI NE VRATE METKE ZA REV HAHHAHAHAHAHAH ". Da mi je barem dao metke za rev pa bi mu neko i povjerovao
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
HAHAHAHAHAHAH bukvalno on mene ovdje nagovara da ja povučem zalbu i poslje " SAKE RADI KORUPCIJU UCJENJUJE ME DA ĆU IH OKAČITI NA FORUM AKO MI NE VRATE METKE ZA REV HAHHAHAHAHAHAH ". Da mi je barem dao metke za rev pa bi mu neko i povjerovao
Ma vidis da su kidovi glupi samo hoce da dobijes ban a ni kriv ni duzan
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
Igrac je pokusao sa vrstom korupcije i potplacivanjem da povuce zalbu sa foruma i na jedan veoma pokvaren nacin da nabije meni i gov clanovima warn
.
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
Igrac je pokusao sa vrstom korupcije i potplacivanjem da povuce zalbu sa foruma i na jedan veoma pokvaren nacin da nabije meni i gov clanovima warn
Hahahahahahah ti njemu govoris da povuce zalbu on je samo rekao da mu vratis rev i metke i sta je tu G.P 1.3
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
Imam srece da nisam budala i da poslusam tvoj savet za samoubistvo ali opet cu reci ima ljudi koj bih to ucinili i mogao bih snositi posledice ti ovako a on da ga vise nema u ovom zivotu
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
Nije niko savrsen a sta vama sluzi da dolazite u vladu i baita te i neko drugi najebe zbog toga
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • To je vasa privatna prepiska, uz to su dokazi nevalidni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom