Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Madza Devito
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 22, 2021
Time of violation
23:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=eZVP63OruwU

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
U potpunosti se slazemo ko gubi ima pravo da se ljuti. Nismo mi imali problema dok ih vi niste napravili. Kao sto sam rekao sa nekima moze da se RP-a a sa nekima ne. Ali ne brinite pomocicemo vam mi kao ballasi da kupite farmu gore ili plantazicu neku(manju), da imate sta da radite jer je dosadno kad covek ne moze da sedne u auto i leci svoje frustracije :)
Jedini i pravi izvor problema ste vi "gangsteri" moji
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Jedini i pravi izvor problema ste vi "gangsteri" moji
Mi smo jedini problem? Otkud vama 50 dronova onda? Kada vec pricate da gdje ima toga u RL da idemo 2 km pregledati da li ima barikada gdje onda ima toga u RL da panduri imaju neograniceno dronova i koliko ja znam administratorica Edita vas je upozorila za dronove i vi ste nju ignorirali i dalje ste ih pustali
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Mi smo jedini problem? Otkud vama 50 dronova onda? Kada vec pricate da gdje ima toga u RL da idemo 2 km pregledati da li ima barikada gdje onda ima toga u RL da panduri imaju neograniceno dronova i koliko ja znam administratorica Edita vas je upozorila za dronove i vi ste nju ignorirali i dalje ste ih pustali
Da li dronovi menjaju rp situaciju? Samo menjas temu da bi pobegao od istine
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Da li dronovi menjaju rp situaciju? Samo menjas temu da bi pobegao od istine
Menjaju jer mozete cuti i vidjeti neke stvari koje ne bi culi i vidjeli bez njih, mozda pricamo da cemo se ispucati sa vama pa vi to cujete s njima i znate nam plan a ne bi culi da ih nemate neograniceno
 

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
Da nismo mi ti ne bi znao sta da radis po serveru, prosto i jednostvavno, ne mogu vise da se dopisujem s tobom stvarno vidim da mi smetas. Aj poy idem da vas uzimam za taoce
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Ja ne znam zašto se svi rapsravljate sa Madzom, niko nece meni da odgovori na komentar jer verovatno svi vidite da sam u pravu. Momci prosto i jednostavno, jasno i glasno ssm rekao ako se nesto desi njima ubijam taoce. Kraj priče ako se ova žalba odbije, kačim full snimak cele situacije koliko ste bili neispravni i tjt. Ovde nema poente da se raspravljamo, tu su Admini da odluče šta i kako. Kaže Ballasi ne znaju da gube, pa bato Ballasi i vode najveću Rp priču na serveru samo ti toga nisi svestan ili jednostavno jesi svestan ali si na drugoj strani i jako ti je žao, što morate da pravite organizaciju da izadje te na autoput da ne zavrsite u gepeku. Srdačan pozdrav voli vas brat sve priznajte grešku, ne možete vi da pričate ništa kada sam ja jasno i glasno rekao ako im se nešto desi ubijam taoce xddddd
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Ja ne znam zašto se svi rapsravljate sa Madzom, niko nece meni da odgovori na komentar jer verovatno svi vidite da sam u pravu. Momci prosto i jednostavno, jasno i glasno ssm rekao ako se nesto desi njima ubijam taoce. Kraj priče ako se ova žalba odbije, kačim full snimak cele situacije koliko ste bili neispravni i tjt. Ovde nema poente da se raspravljamo, tu su Admini da odluče šta i kako. Kaže Ballasi ne znaju da gube, pa bato Ballasi i vode najveću Rp priču na serveru samo ti toga nisi svestan ili jednostavno jesi svestan ali si na drugoj strani i jako ti je žao, što morate da pravite organizaciju da izadje te na autoput da ne zavrsite u gepeku. Srdačan pozdrav voli vas brat sve priznajte grešku, ne možete vi da pričate ništa kada sam ja jasno i glasno rekao ako im se nešto desi ubijam taoce xddddd
Nije tebi lako

*kompleksi*
 

Akara

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
14
Ne znam kada ce ljudi vise shvatiti RP ne znaci da JA moram uvek da pobedim, neka Vas uhapse, pa ispitivanje, privodjenje eto ti role play a ne uvek moram pobediti kako god ili je smak sveta. Pa kreirati igru da uvek TI pobedis je RP to win. Ako se postavi uslov da nema barikada, onda nema barikada, ukoliko se preksri = fail RP i ide kazna,warn sta god. Ali ne, vi saljete vozilo pored 20 pandura da pogledate da li su sklonili barikade kao deca, to nema nigde na svetu eventualno da se to uzme ka USLOV i da Vam pd organizacije to dozvole sto naravno da hoce jer je za njih je to dobar uslov. Vracate se pored vise policajaca i cudite se sto su Vas nahvatali, zatim ubijate taoce a ne bojite se za zivote vasih ljudi. Kako se PD boji za civile tako Vi morate za VASE. U ovom slucaju ste trebali da razmenite taoce sa pljackasima koje je PD nahvatao i da zavrsite RP da li bezanjem ili open fire. Postaviti snimak koji ne ide u Vasu koristi je nonsense.
 

Edyta Pluxury

Player
Player
Joined
Jul 30, 2021
Messages
86
Nakon pregledanih dokaza odlucila sam PRIHVATITI ovu zalbu te ce :
-FIB i LSPD dobijaju warn.[neispunjenje uslova]
-BALLAS gang dobija warn.[FearRP za svoje ljude]
-ID 1777 biti ce kaznjen za FearRP.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom