Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Lazy_Djura
Suspect ID
1012 I 2102
Date of violation
Nov 23, 2021
Time of violation
00:45 1:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ttScYDTeOIA

djura lazy

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
10
Na eventu za teritoriju neformalne organizacije dva puta za redom me armone porodica ubija kroz zid, sve se vidi na oba snimka, prvo je Nani Armone ID 2102 a zatim i Ringo Armone ID 1012. Molio bih da se cela armone porodica proveri ili makar ovi sto su ucestvovali u eventima neformalne organizacije u 00:40 i 1:40.


 
Last edited:

Nikolai Armone

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
20
na drugom snimku ni sam neznam sta se desilo al kazem za prvi al kolko ja znam niko od nasih ne cituje jer ko god u nasoj familiji da krsi pravila ili da cituje izbaci se ga a koliko znam ringa on ne koristi citove ili krsi pravila jer nikad niko nije imao problema sa njim
 

Gerogie_Atriti

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
124
Na ovom prvom snimku stojis iza limene ograde i vide ti se i noge i glava pucam te i gore i dole, ne razumem kakav cit prozivas ovde?!?! Ovo je sramota na kakv nacin vi tuzite porodicu Armone!!
Dokle da trpimo svakodnevnu treturu za cit za ovakve bezvezne prozivke?
Ovo je zloupotreba foruma!Zelim da administracija nesto preduzme.
 
Last edited:

djura lazy

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
10
Na ovom prvom snimku stojis iza limene ograde i vide ti se i noge i glava pucam te i gore i dole, ne razumem kakav cit prozivas ovde?!?! Ovo je sramota na kakv nacin vi tuzite porodicu Armone!!
Dokle da trpimo svakodnevnu treturu za cit za ovakve bezvezne prozivke?
Ovo je zloupotreba foruma!Zelim da administracija nesto preduzme.
Posaljite POV za oba snimka sto sam objavio i nije frkica.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • ID 1012 neka postavi svoj POV u roku od 6h
  • Na drugom snimku te covjek sasvim normalno ubio ispod ograde nista sumnjivo.
 

Ringo Hybrid

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
5
Nemam snimku,ali nisam citer. Imam brdo POV videa od toga dana tada sam isto snimao ali nisam sacuvao jer nisam ocekivao da ce me neko riportati jer nista specijalo se nije desilo. Evo na ovom gore POV se vidi da Djura nama ne stoji iza zida. Cekirajte mi PC
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 1012 ce biti kaznjen za Pravila Dogadjaja 1.7
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom