Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na administratora: Edita_DelaCruzz

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Urke_Stojkovic
Administrators nickname
Edita_DelaCruzz
Date
Nov 23, 2021
Time
22:00h
Proofs
?

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Pozdrav, uglavnom dobili smo disband iz FIB-a i teleportovala se Edita DelaCruzz do nas koliko nas bilo (10-ak) i rekla dobro vece, ja sam joj uzvratio isto (samo u zenskom obliku glasa) rekavsi joj dobro vece, kako ste? Ja sam dobio 7 dana suspenzije sa naloga, zbog cega? Sta je to toliko uvredljivo da dodje i da mi suspenduje nalog nedelju dana, bio sam pristojan, malo sam se nasalio i rekao samo u zenskom obliku. Napominjem da je razlog bana VREDJANJE ADMINISTRATORA. Razumeo bih da sam dobio demorgan 2-3h, pa i to NEKAKO da shvatim, ali 7 dana bana je stvarno previse. Nisam nikog vredjao. Ukoliko moze, voleo bih da mi se pruzi sansa i da mi se skine taj ban. Igram ovde vec mesec dana i dobio sam samo 1 demorgan i to za neku glupost, a kamoli ban. Hvala na razumevanju.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Takodje, ne razumem i razlog disband-a kao predvisi cin u FIB-u. Odnosno, kako je na ovoj zalbi https://gta5grand.com/forum/threads/23501/page-3 moglo uopste da se polemise. Snimak je isecen i ubaceno je samo ono sto je izgledalo da su obe strane uradile Fail. Takodje, na ovoj akciji je pljackasima odobrena, tj. ispunjena 2 uslova koja su trazili (koje nisu snimili). Zamolio bih ponovo administraciju da pogledaju zalbu i ako je vec resena. To sto su oni obilazili pola mape dok se pljacka je njihov problem, na datom snimku se takodje moze primetiti i da nisu svi pripadnici videli kada su ona 2 coveka odlazili da obidju barikade. Cak i da su videli i ja bih za 5 minuta zaboravio da su uopste otisli. Mislim da obe strane trebaju biti postedjene kazne jer ovo nije skroz Hard RP server, ovo je server gde ima RP i moraju da se postovati neka osnovna pravila. Naravno, nije na meni da se mesam, ali po meni zalba treba opet na razmatranje.

Dodatak: Moje ime na serveru je Urke_Stojkovic.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Postovanje, nakon pregledanog POV-a od strane administratora Edita odlucio sam prihvatiti vasu zalbu. Dobili ste unban ali cete dobiti mute od 120 minuta.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom