Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
17221
Players nickname
Milan Anicic
Suspect ID
16050
Date of violation
Nov 7, 2022
Time of violation
23:26
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UnYbUdNGjDY&ab_channel=MilanAni%C4%8Di%C4%87

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
Dodje u bolnicu trazi lecenje,nakon lecenja krene da zvizdi,dere se,duva u mikrofon,vredja i psuje,vadi oruzje u bolnici i ometa me. Sve se vidi i cuje u POV.
 

Dzambi Black

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
50
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
Meni su svi slojevi snimljeni tako da nemoj se brinuti za mene
video sam bandicam pa znam da je to zabranjeno ali nisam izgledao pov do kraja nisam video kako otvaras discord
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Niko tebe nije vredjao niti ometao u polsu ja sam pricao sa ID 20824 celo vreme jer ga znam a kao sto vidis on nije doktor a ti se mesas i se dodajes i mi kazes da izadjem sa javne ustanove i oces da mi nabijes ban mogo si se da se odmaknes ali ti nisi ni pokusao nego me teras napolje kao da si ti glavan u bolnicu ja rpam kako me mozak boli ti kazes u punom si zdravlju izadji ja u RL i da sam zdrav mogu da blejim u bolnicu jer sam 5 min u bolnicu nisam ceo dan
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana.Koristis program za snimanje druze 30 dana ban bolje povuci zalbu
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
id 16050 je poceo da vredja id 20824 ti si se umesao tako da id 16050 nista ne gresi ti kao doktor mozes da budes miran a ne da uskaces!!
TfvNLZCNKmCVKTM2.gif
 

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
Niko tebe nije vredjao niti ometao u polsu ja sam pricao sa ID 20824 celo vreme jer ga znam a kao sto vidis on nije doktor a ti se mesas i se dodajes i mi kazes da izadjem sa javne ustanove i oces da mi nabijes ban mogo si se da se odmaknes ali ti nisi ni pokusao nego me teras napolje kao da si ti glavan u bolnicu ja rpam kako me mozak boli ti kazes u punom si zdravlju izadji ja u RL i da sam zdrav mogu da blejim u bolnicu jer sam 5 min u bolnicu nisam ceo dan
ID 20824 sa tobom nije ni pričao,već si sve vreme sa mnom pričao. Normalno kada me ometas u poslu. Zašto bi pokušavao da se idmaknem odatle,ja sam na duznosti i obavljao sam posao na salteru. Druže tebi ako treba bolnička pomoć,pilule, med kit ili slično tad dolaziš u bolnicu. Da li u RL odeš u bolnicu i tako se ponašaš kao na POV da se deres,zviždiš,napušavaš svim i svačim ? Normalno da ću te nakon takvih stvari lepo zamoliti da napustis zdravstvenu ustanovu.
 

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana.Koristis program za snimanje druze 30 dana ban bolje povuci zalbne
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana.Koristis program za snimanje druze 30 dana ban bolje povuci zalbu
Nemoj ti da brineš za mene,meni se svi slojevi vide. Bolje se pobrini za sebe
 

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
id 16050 je poceo da vredja id 20824 ti si se umesao tako da id 16050 nista ne gresi ti kao doktor mozes da budes miran a ne da uskaces!!
Id 16050 vredja id 20824 kažeš? Zašto sve vreme priča sa mnom i meni odgovara a ne njemu? Koliko vidim na POV id 20824 sve vreme cuti. Ja sam smiren i moj glas nije ni u jednom trenutku bio povišen. Pričao sam ljubazno sa id 16050, a videli smo kako se on ponaša.
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Jeste samo sto sam ja mislio da mi prica id 20824 a ne ti i zato sam se bio okrenuo prema njemu i kasnije sam shvatio da si ti pricao to je problem nisam ja tebi nista to odgovarao nego njemu jer sam mislio da on prica nz kako ni ja
 

Bonnie Sanchez

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
90
Vrlo ocigledno ometanje radnika EMS u bolnici.
Ukoliko vam nije potrebna medicinska pomoc morate se skloniti sa saltera, pogotovo ako vas je doktor tako zamolio. Ne moze doktor da se skloni sa saltera zato sto vi njemu smetate. Bilo kakve rasprave ili RP mozete uraditi i negde drugde u bolnici ili van nje, ne mora biti na salteru.

Na snimku se u najmanju ruku vidi:
Ear Rape u GZ
GenP. 6.12.

Poznaje pravila, ali ih svesno krsi. Definitivno zasluzuje kaznu.
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Uradio sam Ear Rape u GZ to priznajem al ja na doktora nisam to radio sve nego na ovaj ID 20824 doktori su se nasli kod njega jbg nisu doktori bogovi u igricu ja mu ometam jer sedim na salter a ID 20824 mu ne ometa sto sedi na salter isto 3 sata
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
I plus nisi sve ubacio sta smo pricali jer ima jos tolko nemas ceo pov gde ste vi isto poceli da me napadate isto bez razloga i da se ponasate vulgarno kao bolnicari a ja nisam vam vratio nista
 

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
I plus nisi sve ubacio sta smo pricali jer ima jos tolko nemas ceo pov gde ste vi isto poceli da me napadate isto bez razloga i da se ponasate vulgarno kao bolnicari a ja nisam vam vratio nista
Nemoj da lažeš,ceo pov je tu. Ako sam bio takav uzmi i okači pov. Svi dobro znaju kakav sam ja,tako da nemoj da izmišljaš toplu vodu i pokusavas da speres sa tebe ljigu. Uzivaj više neću odgovarati nikome .
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Ja ti kazem nemas ceo pov kako je sve pocelo nego na sredini situacije je samo pov
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,072
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu.

ID 16050 dobit ce kaznu za Gen.P 6.12

Ograničeno je uznemiravanje zaposlenika EMS -a tijekom obavljanja dužnosti ili pokazivanje neprikladnog ponašanja u odnosu na zaposlenike EMS -a .​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom