Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15357
Players nickname
Luka Spasojevic
Suspect ID
27313
Date of violation
Nov 10, 2022
Time of violation
11:56
Proofs
https://youtu.be/OLyQb1H9nbg

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
i skroz si omasio temu, nista tu nije mesanje priv chata i in game, nisi ti skamovao nikoga u priv chatu nego ingame
Brate polako, nije poenta u mešanju četa nego o iskorišćavanju razgovora na dc i poruka koje su objavljene u svrhu prozivanja ingame...
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Brate polako, nije poenta u mešanju četa nego o iskorišćavanju razgovora na dc i poruka koje su objavljene u svrhu prozivanja ingame...
pa to je ista stvar tebra??? opet ti kazem napisao sam skamer, nisi nikoga skamao u chatu nego ingame, i kako si ti znao da sam to ja ako sam nosio masku?? ti si onda isto uradio mg xD
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Brate polako, nije poenta u mešanju četa nego o iskorišćavanju razgovora na dc i poruka koje su objavljene u svrhu prozivanja ingame...
I tebra dok ne okacis video sa zvukom i ne prepravis format, mozes pisati sta hoces nece ti uvaziti i da je tacno i da nije tako da samo cepaj slobodno...
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
E ovako, 1. Ne bi trebalo koristiti ikakve spoljne faktore(DC razgovor, čet) da na osnovu toga osoba proziva i javno optužuje na način kao što govori POV. 2. MG se ne odnosi samo na mešanje IC i OOC glasova i poruka...
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu.

Dostavite POV sa svim slojevima [ zvuk igre ]
Promjenite naslov po formatu , pogledajte pravila za popunjavanje zalbi.

Za ispravak greski imate 8h​
Samo pricaj ali dok ovo ne ispravis dzabe pricas
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
E ovako, 1. Ne bi trebalo koristiti ikakve spoljne faktore(DC razgovor, čet) da na osnovu toga osoba proziva i javno optužuje na način kao što govori POV. 2. MG se ne odnosi samo na mešanje IC i OOC glasova i poruka...
ti da znas ti bi prepravio format, mg se odnosi na to, kakve veze imaju spoljni faktori sa ovime i odgovori mi na pitanje kako si znao da sam to ja ako sam nosio masku, ti bi trebalo da znas sta je mg?
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
i skroz si omasio temu, nista tu nije mesanje priv chata i in game, nisi ti skamovao nikoga u priv chatu nego ingame
1. Druže zvuk nisam imao jer nije ni trebao zvuk jer nisi ništa pričao. Tek ćemo porazgovarati o pratnji danas i prisiljavanju na odgovor.
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
1. Druže zvuk nisam imao jer nije ni trebao zvuk jer nisi ništa pričao. Tek ćemo porazgovarati o pratnji danas i prisiljavanju na odgovor.
druze zvuk treba da imas svakako, to ti nisam ja rekao nego admin
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
a i da imas format ti nije pravilan
CK- Character Kill - provokacija da bi dobio ono sto ti zelis (negativan odgovor, uvredu itd itd) ( a provokacija je takodje i IC toksicnost )
MG- Znas ko sam ja, a nosio sam masku...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom