Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Vanga Peskir
Suspect ID
5813
Date of violation
Nov 26, 2021
Time of violation
17:36
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=2ncwFSQv4es

Boske

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
2
Pitanje kako moze da guverner hvata kriminalce?Prvo dolazi na black prepoznaje me preko maske nema fear roleplay za svoj zivot jer je to ilegalno mjesto?zar nije to malo FailRp posto ipak je on guverner ovog grada on treba da bude u vladi ili u svojoj kancelarij nije on pandur da lovi kriminalce?
Kako je on znao da sam ja Vanga? posto sam imo masku ko i on i vidio sam da je on bio na black marketu nista nisam uradio te da mi lik dolazi i dere se policija uzo sam oruzije i potegao i krenuo bjezat a sad konkretno Guverner koji ide na black nema Fear-a od mafijasa,bandita te da juri kriminalce cak se i ne boji za svoj zivot,Promasio je RP svog karaktera kao Guverner dje ima to u RL da Guverner trazi kriminalce

Proof ima kod njega na Strimu jer sam zakasinio upalit obs
 

Bojan Bjelanovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
13
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
  • Čeka se odgovor ID-a 5813. Ima 4 sata da odgovori.
 

Cofi

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
99
Legalnim org strogo zabranjen prilaz blackmarketu Sem kada idu na raid na isti.
 

SajferYT

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Jasno se vidi na snimku da nismo bili obuceni u radne uniforme i nismo nosili obiljezja GOV nego smo dosli u undercover uniformama. Druga stvar ja kao guverner mogu da zahtijevam da prisustvujem talackim situacijama ili nekim drugim akcijama kao sto je ova. Sto se tice straha oko sebe sam imao vise nego dovoljno ljudi iz svog obezbedjenja kao i tajnih agenata. Mislim da se necu sloziti sa tim sto ste rekli da nemam strah za zivot i da sam profulao karaktera jer moje neko misljenje jeste da svaki guverner drzave zivi za svoju zemlju. Sto se tice prepoznavanja osobe previse sam vremena proveo sa njom tako da je moguce da joj glas mogu prepoznati jer smo do juce radili zajedno. Isto tako sam dobijao prijetnje atentatom i iz tog razloga sam pokrenuo istragu za tim licem. Takodje se jasno vidi da si ti prekrsio FRP jer nisi poslusao naredjenje drzavnog organa i ako je bilo vise oruzija upereno u tebe.
 

Edyta Pluxury

Player
Player
Joined
Jul 30, 2021
Messages
86
ZALBA ODBIJENA
-snimak kraci od minut.
-nije vas licni snimak.
-snimano je OBS-om.
-neispravan naslov.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom