Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
372
Nista se ne vidi u povu, pucnjava je vec u toku minut do padobrana i njegovi drugari su pucali prvi po nama, na 26 sekundi se vidi kako on dolazi po drugara koji lezi tu mrtav nakon cega ga ubijaju, okacicu pov gde se vidi da mu dolazi jos jedan drugar sa istim autom kao i prethodni koji su pucali, pandobran pokuplja onaj koji zadnji ostane ziv, lp
 

Mart1n

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
45
kao prvo ja neznam ko je taj lik na pov nije ni u moji fam nije ni u isti org kako sta vidi dobili ste report i on njega
da smo isti fam zar ne bi bilo to sve u jednom reportu ?
moze to da se potvrdi u logovima i da potvrdi taj lik
pozz od mene.
 

igor_furlan

Player
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
91
Nista se ne vidi u povu, pucnjava je vec u toku minut do padobrana i njegovi drugari su pucali prvi po nama, na 26 sekundi se vidi kako on dolazi po drugara koji lezi tu mrtav nakon cega ga ubijaju, okacicu pov gde se vidi da mu dolazi jos jedan drugar sa istim autom kao i prethodni koji su pucali, pandobran pokuplja onaj koji zadnji ostane ziv, lp
Bez obzira na to tko dolazi treba mu se dat upozorenje od 5 sekundi kao što glasi pravilo
 

Fasa

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
116
Bez obzira na to tko dolazi treba mu se dat upozorenje od 5 sekundi kao što glasi pravilo
U toku pucnjave koja traje ti dolaziš i tražiš da ti se broji 5 sekunde ti u rl da vidiš da se puca neko da l bi isto tako otišo i reko mu da ti broji 5 sekunde.lp
 

igor_furlan

Player
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
91
U toku pucnjave koja traje ti dolaziš i tražiš da ti se broji 5 sekunde ti u rl da vidiš da se puca neko da l bi isto tako otišo i reko mu da ti broji 5 sekunde.lp
pa ne znaš što se događa uostalom možda je bio samo u prolasku
 

Fasa

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
116
Neka je bio u prolasku ko što kažeš ali vidi i čuje pucnjavu, drugo stvar je što je došao po padobran i pravi se kao da je došo na dokovima da iskulira, jeste brate mi smo šišarke
 

Brzi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
44
Na pocetku POV-a vidi se da si imas puske na brze slotove. Sigurno ih nisi stavio tu za ukras nego i ti da ubijes nekog al ti nije poslo za rukom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom