Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17121
Players nickname
Mak Mirche
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 13, 2022
Time of violation
01:44
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VYjLxjdJGq8

Mak Mirche

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
92
Na POV-u se vidi kako momci stoje na nedozvoljenom mestu za ulazak na informal. Imam 2 POV-a. Na prvom se vidi gde stoje pre ulaska, na drugom odakle me ubijaju.
POV 1
POV 2
Ako moze pov od igraca koji ima ID 14030 jer me je on ubio, pa neka dokazu da nisu tu usli.
P.S. Nista licno sa momcima, ali nije fer da udju na nedozvoljeno mesto jos i osvoje informal jer nije bzvz zabranjeno mesto zbog toga ste u prednosti.
Hvala!
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
388
Na POV-u se vidi kako momci stoje na nedozvoljenom mestu za ulazak na informal. Imam 2 POV-a. Na prvom se vidi gde stoje pre ulaska, na drugom odakle me ubijaju.
POV 1
POV 2
Ako moze pov od igraca koji ima ID 14030 jer me je on ubio, pa neka dokazu da nisu tu usli.
P.S. Nista licno sa momcima, ali nije fer da udju na nedozvoljeno mesto jos i osvoje informal jer nije bzvz zabranjeno mesto zbog toga ste u prednosti.
Hvala!
Mesto je zabranjeno ako na to mesto se ne moze doci iz unutrasnjosti mape kada krene krug. Oni na auto put mogu da se popnu sa donje strane ispod benzinske pumpe.
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
388
ovo cu samo ovde ostaviti
PD 1.18 Zabranjeno je koristiti mesta kojima se ne može pristupiti peške ili merdevinama kada je događaj već počeo i nije dozvoljeno korišćenje uzvišenja kao što su autoputevi koji nisu dostupni iznutra kada je događaj počeo. | Zatvor 120 min

Izivini ali ovaj autoput je dostupan iznutra kada dogajaj pocne. Onaj na fabrici nije.
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
PD 1.18 Zabranjeno je koristiti mesta kojima se ne može pristupiti peške ili merdevinama kada je događaj već počeo i nije dozvoljeno korišćenje uzvišenja kao što su autoputevi koji nisu dostupni iznutra kada je događaj počeo. | Zatvor 120 min

Izivini ali ovaj autoput je dostupan iznutra kada dogajaj pocne. Onaj na fabrici nije.
ja sam ostavio klip ako ne vidis to su ti 2 admina koja mi govore tako da nisam ja ovo izmislio
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom