Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Nik Anderson
Suspect ID
8006
Date of violation
Nov 27, 2021
Time of violation
12:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=cmjustl-LZw&ab_channel=N1KI

N1KI

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
18
Na snimku se vidi kako osumnjiceni radi MG te na neki nacin prenosi informacije ballasima. Ballasi bez imalo straha ulaze u zatvor po kom se treba rpati da ima 200 policajaca
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
● Molimo priložite duzi POV gdje se vidi ID igraca koji su te ubili ( Rok 12 sati )
 

N1KI

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
18
Da li se prihvata POV ljudi koji su uperili puske u mene posto su bili na velikoj distanci i ID-ovi se nisu videli
 

freaky

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
71
Ne znam sto je to MG.. Usli smo samo da izvedemo taoca sto smo onesvestili...
 

N1KI

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
18
Ne postoji nacin da znate da se on transportuje u zatvor kroz ceo put je pricao sa nama i vredjao nas i vi ste u zatvoru izvrsili TK jer ste ubili svog coveka
 

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
Pre svega, uhapsena su jos 3 coveka pored njega koja su uspela da pobegnu. Tako da ti MG pada u vodu, a mi da pucamo u naseg lika HAHAHAHAH, ukoliko nemas snimak gde ga neko od nasih ubija msm stvarno glupost nad glupostima.
 

N1KI

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
18
Svakako ste napravili Fear RP vas 20-ak ide na ceo zatvor koji brani 200 policajaca po rpu
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Svakako ste napravili Fear RP vas 20-ak ide na ceo zatvor koji brani 200 policajaca po rpu
loool brane ga policajci koji su se zakljucali u zatvor od straha kad su vidjeli kolko nas je a tebe ostavili
 

Joseph Hiden

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
30
Pre svega, uhapsena su jos 3 coveka pored njega koja su uspela da pobegnu. Tako da ti MG pada u vodu, a mi da pucamo u naseg lika HAHAHAHAH, ukoliko nemas snimak gde ga neko od nasih ubija msm stvarno glupost nad glupostima.
ovo jeste TK vidi se u snimku nemoj vise bacati fekalije molim te
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom