Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29014
Players nickname
Pablo_Sicillian
Suspect ID
27273
Date of violation
Nov 13, 2022
Time of violation
20:05
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=cGXcHuuvg-E

Pablo Sicillian

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
7
SCAM | ID:27273
Naime lik sto je sa mnom u porodici vec dugo mi je hteo prodati kola. Rekao mi je da mu dam na ruke 480k da mu ne bi skidalo porez. Ja sam to uradio i onda je rekao da idemo do banke da uzmem 1k jer ce mi trebat kad mi bude davao. Sve je to bilo ok dok on mene nije izbacio iz kola, familije i obrisao mi broj. Sada se pravi lud.
Dokazi :
 
Last edited:

Zemke

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
22
Od 1:30 snimka ceo minut se licu ne cuje glas nek dostavi POV gde se i njemu cuje glas jer je kasnije reko da mu auto ne treba i da "pare" koje se ni ne vidi da mi je dao odu za fam, na pocetku snimka ima samo glas nema slika na videu zbog kvaliteta dokaza sve je pomrljano od niske rezolucije,auto mu nije prodat pa da budem kaznjen zbog utaje poreza.Molim decka da dostavi konkretan video dokaz,jer ovo nije konkretno ,ali to neka odluci administracija koju unapred molim da procitaju moju poruku,hvala.
 
Last edited:

Zemke

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
22
I na snimku se ne vidi da mi je dao novac,a to sto je izbacen iz fama i sto mu je blokiran broj je moja stvar.Ali broj mu nije blokiran nemam razloga.Svakako ponavljam nek to administracija odradi kako misli da treba i nadam se da ce pravilno da postupe kao i uvek.
 

Pablo Sicillian

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
7
Decko na pocetku snimke govoris da ti dam 480k na ruke kako bih mi dao auto o kojem novcu za fam pricas
 

Zemke

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
22
Decko na pocetku snimke govoris da ti dam 480k na ruke kako bih mi dao auto o kojem novcu za fam pricas
Dok smo se vozili reko si da stavim u fam te "pare" koje se na snimku ni ne vidi da si dao dostavi konkretan dokaz.
 

Pablo Sicillian

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
7
ja imam ceo dokaz ja tebi rekao nista nisam. Crna mi je bila slika kad sam ti dao pare se tacno cuo zvuk posle kojeg si rekao hvala ii tako nesto
 

Zemke

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
22
ja imam ceo dokaz ja tebi rekao nista nisam. Crna mi je bila slika kad sam ti dao pare se tacno cuo zvuk posle kojeg si rekao hvala ii tako nesto
Covece to sto sam reko e to ne znaci nista a zvuk gde si dao novac ne mora da znaci da si dao meni niti se zna koja je suma bila u pitanju i nemoj vise da se raspravljamo pusti lepo administraciju da resi
 

Spino

Player
Player
Joined
Aug 1, 2022
Messages
42
Zajebo te al za to ide ban i tebi i njemu.Zabranjene su radnje koje se prkose skripti.
 

Micic33

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
19
koliko vidim nema razloga da se za nesto krivi lik sa id 27273 najbolje bi bilo da se dostavi ponovo pov jer bar po meni se nista lepo ni ne vidi ni ne razume a ako se vidi na tom snimku novom da ga je zajebo da cepa tamo gde mu je mesto
 
Last edited:

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,794
. Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite POV na kojem se vide svi slojevi i videozapis s najmanjom kvalitetom od 720 jer se na POV ne vidite dobro
Imate rok 12 sati​
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
SCAM | ID:27273
Naime lik sto je sa mnom u porodici vec dugo mi je hteo prodati kola. Rekao mi je da mu dam na ruke 480k da mu ne bi skidalo porez. Ja sam to uradio i onda je rekao da idemo do banke da uzmem 1k jer ce mi trebat kad mi bude davao. Sve je to bilo ok dok on mene nije izbacio iz kola, familije i obrisao mi broj. Sada se pravi lud.
Dokazi :
bolje povuci dobices samo ti ban
 

igor_furlan

Player
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
91
SCAM | ID:27273
Naime lik sto je sa mnom u porodici vec dugo mi je hteo prodati kola. Rekao mi je da mu dam na ruke 480k da mu ne bi skidalo porez. Ja sam to uradio i onda je rekao da idemo do banke da uzmem 1k jer ce mi trebat kad mi bude davao. Sve je to bilo ok dok on mene nije izbacio iz kola, familije i obrisao mi broj. Sada se pravi lud.
Dokazi :
rade povuci zalbu dobit ces ban na 60 dana za izbjegavanje poreza sto vjv vec znas pa si zato u pocetku stavio da bude crno da se ne vidi kao drugo video ne smije bit editovan kao trece na pov se nis ne kuzi nit vidi tako da ce ti samo odbit zalbu ali nisam ja adminstracija da odlucujem o tome
 

Pablo Sicillian

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
7
Zalbu povlacit necu osim video dokaza imam i poruke gde je rekao da mi nece dat kola sto znaci da je lagao administraciji o nekakvim parama za fam
 

Pablo Sicillian

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
7
. Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite POV na kojem se vide svi slojevi i videozapis s najmanjom kvalitetom od 720 jer se na POV ne vidite dobro
Imate rok 12 sati​
Dosla je slika kako me dcko namamljuje da sklonim zalbu jer cu dobiti ban, a on bahame i samim tim sebe otkriva govoreci da auto nece dati te vi Tefo zakljucite ko je u pravu.
 

Pablo Sicillian

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
7
Dok smo se vozili reko si da stavim u fam te "pare" koje se na snimku ni ne vidi da si dao dostavi konkretan dokaz.
iz nekog razloga na snimci je prikazana cela voznja automobilom koji si trebao da mi prebacis i kroz celu snimku te recenice nema. Samo jednostavno lazes
 

Zemke

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
22
A be jel si ti decko normalan ja tebi mogu da napisem sta ocu dostavi dokaz i to je to.
 

Zemke

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
22
. Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite POV na kojem se vide svi slojevi i videozapis s najmanjom kvalitetom od 720 jer se na POV ne vidite dobro
Imate rok 12 sati​
Tefo proslo je 12 sati lice i dalje nista nije dostavilo.
 

Zemke

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
22
SCAM | ID:27273
Naime lik sto je sa mnom u porodici vec dugo mi je hteo prodati kola. Rekao mi je da mu dam na ruke 480k da mu ne bi skidalo porez. Ja sam to uradio i onda je rekao da idemo do banke da uzmem 1k jer ce mi trebat kad mi bude davao. Sve je to bilo ok dok on mene nije izbacio iz kola, familije i obrisao mi broj. Sada se pravi lud.
Dokazi :
Prvo jasno se vidi da sam napisao da i onako ne trebam da dobijem drugo poslato je posle 12h od roka trece to nije video dokaz i cetvrto nigde ja tu nista priznao nisam.Trazen je konkretan video sa dokazima.I ja ne znam sto se ja raspravljam kad je proslo 12h a dokaz nisi dostavio.
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,794
. Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
Dokazi nisu dostavljeni u zadanom roku​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom