Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Shomy McQueen
Suspect ID
5775 ,7906, 2970
Date of violation
Nov 28, 2021
Time of violation
3:25
Proofs
https://youtu.be/mUAbwZwyPY8

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Dobro jutro,

Zeleo bih da prijavim ova 3 igraca za krsnje pravila Green Zone 1.2 tj pljackanje u samom centru grada nakon sto su me povezli iz bolnice.

U prilog vam dajem PoV:


Pozdrav
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
197
Postovani Admini GrandRp !
Sada mi zelimo prijaviti ovog Igraca ID:2548 za pokusavanje namestaljke za demorgan
zbog Rezanje videa u kojem se nemoze vidjeti pocetak kako ga mi vise puta Molimo da napusti nas vozilo kako bi mi produzeli nas Roleplay.
na ovom snimku se moze vidjeti pocetak cjele situacije ko Primjer
Prvociranje,zaustavljanje Roleplaya i kako ne pusta da nas igrac iz porodice da ude u auto
nakon pljackanja znaci igrac se ne plase za svoj zivot opet nam ulazi u auto i krsi vise puta RP pravila
FearRP i RPS
kako se primjeti na Snimku da Igrac samo Provocira i ne postuje Roleplay situaciju
ove slicne pokusane namestaljke su se vise puta ponovile od istog igraca.

Hvala

 
Last edited:

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Postovani Admini GrandRp !
Sada mi zelimo prijaviti ovog Igraca ID:2548 za pokusavanje namestaljke za demorgan
zbog Rezanje videa u kojem se nemoze vidjeti pocetak kako ga mi vise puta Molimo da napusti nas vozilo kako bi mi produzeli nas Roleplay.
na ovom snimku se moze vidjeti pocetak cjele situacije ko Primjer
Prvociranje,zaustavljanje Roleplaya itd u Greenzone.
ove slicne pokusane namestaljke su se vise puta ponovile od istog igraca.

Hvala

-
Vec sam objasnio tvom drugaru koji me davi na discordu. Kaze brat "Proverice moj brat mujooo legenda".
Mogu samo da kazem ohladio sam od sraha najiskrenije. I ovo ne smatram kao da vredjam administraciju vec verujem da administracija nije toliko korumpirana i zbog toga nemam strah.


Pa da pocnemo 🍿🍿🍿

Da ti navedem neki razlog zasto po ICu mogu to da radim:
1. Mafijas sam i "kurcim" se IC
2. Lik ispred bolnice ti ulazi u auto i nece da izadje ? Moguce da je IC lud? Mozda IC da zoves policiju?

U glavnom. Kada sam video da ce me kidnapovati vidi se da sam izvadio oruzje i stavio pancir na sebe za svaki slucaj. A posto mi nisu oduzeli komunikaciju i gps razmisljao sam ako me odvedu u GETO da preko GPSa posaljem lokaciju mojoj familiji koji bi se u roku od 2 minuta stvorili tu sto je i logicno. A kada sam video da momci u gradu to rade jednostavno mi je bilo smesno da to rade pa se cak i na snimku vidi da nisam mogao da se suzdrzaim pa sam se zasmejao. Inace mozete da vidite da me nema u zadnje vreme da reportam nekoga, ali ovo sam morao. Cak sta vise ja ovo nisam uradio zbog sebe vec zbog njih da nauce nesto novo i da skapiraju svoju gresku jer ocigledno momci ne znaju pravila i trebali bi da ih prelistaju malo.

Toliko od mene u ovom threadu.

Pozdrav
 

Capo Mandela

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
20
-
Vec sam objasnio tvom drugaru koji me davi na discordu. Kaze brat "Proverice moj brat mujooo legenda".
Mogu samo da kazem ohladio sam od sraha najiskrenije. I ovo ne smatram kao da vredjam administraciju vec verujem da administracija nije toliko korumpirana i zbog toga nemam strah.


Pa da pocnemo 🍿🍿🍿

Da ti navedem neki razlog zasto po ICu mogu to da radim:
1. Mafijas sam i "kurcim" se IC
2. Lik ispred bolnice ti ulazi u auto i nece da izadje ? Moguce da je IC lud? Mozda IC da zoves policiju?

U glavnom. Kada sam video da ce me kidnapovati vidi se da sam izvadio oruzje i stavio pancir na sebe za svaki slucaj. A posto mi nisu oduzeli komunikaciju i gps razmisljao sam ako me odvedu u GETO da preko GPSa posaljem lokaciju mojoj familiji koji bi se u roku od 2 minuta stvorili tu sto je i logicno. A kada sam video da momci u gradu to rade jednostavno mi je bilo smesno da to rade pa se cak i na snimku vidi da nisam mogao da se suzdrzaim pa sam se zasmejao. Inace mozete da vidite da me nema u zadnje vreme da reportam nekoga, ali ovo sam morao. Cak sta vise ja ovo nisam uradio zbog sebe vec zbog njih da nauce nesto novo i da skapiraju svoju gresku jer ocigledno momci ne znaju pravila i trebali bi da ih prelistaju malo.

Toliko od mene u ovom threadu.

Pozdrav
Ako su bar malo iskreni i realni admini granda a vjerujem da su uvjek iskreni i realni kazne ce te zbog toga sta nisi ubacio ceo snimak a to je pokusavenje namestati demorgan nekome ... treebao si da stavis ceo snimak a ne ono sta tebi ide na koristi srecom pa i oni imali pov pa sad ce vise sileee da odluce....
 

Hazard Webb

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
100
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 7906 5775 2970 dobit će kaznu za Pljačkanje u gradu (Prema geto pravilima 1.8)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom