Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32312
Players nickname
Jesus Sosa
Suspect ID
18671
Date of violation
Nov 19, 2022
Time of violation
23:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=gRACslmnqlw

lakokaracha

Player
Player
Joined
Oct 17, 2022
Messages
21
Cist cheat kao suza,naravno ovo nije prvi ni jedini ovakav slucaj.Najbolje da se za svaku ovakvu situaciju kaze da je dsync ili slicno i onda nema bana jel da?I naravno uvek kada neko ovako vansotuje,a prilicno cesto se desava pogotovo na eventima,to je takodje dsync jel tako?
Zato citeri ostaju na serveru imaju nefer prednost zbog cita i unistavaju RP za normalne i postene igrace.
 

lakokaracha

Player
Player
Joined
Oct 17, 2022
Messages
21
Buraz sta se blamiras kakv cheat dsync i kratka shotka
Lepi moj kada budes admin na cs 1.6 vise godina,kada za 500 sati na CSGO dodjes do LEM u solo queue,kada sa 1000 sati budes Master u PUBG onda steknes neko znanje,znas.Nemas citere samo u GTA.A ovo sto kazes samo privlaci paznju na tebe,ili si i ti citer ili nemas pojma o tome sto govoris.
 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Lepi moj kada budes admin na cs 1.6 vise godina,kada za 500 sati na CSGO dodjes do LEM u solo queue,kada sa 1000 sati budes Master u PUBG onda steknes neko znanje,znas.Nemas citere samo u GTA.A ovo sto kazes samo privlaci paznju na tebe,ili si i ti citer ili nemas pojma o tome sto govoris.
Brate toliko ljudi prica o iskustvu u cs go i ostalim fps a gta je toliko drugaciji i prethodni skill ti nista ne znaci, imas toliko animacija i animation cancela na serveru za koje ti skill u pucanju nije potreban nego vrijeme na serveru, ako te je ubio i na tvom ekranu je dsycnhovan ne znaci da je citer
 

lakokaracha

Player
Player
Joined
Oct 17, 2022
Messages
21
Brate toliko ljudi prica o iskustvu u cs go i ostalim fps a gta je toliko drugaciji i prethodni skill ti nista ne znaci, imas toliko animacija i animation cancela na serveru za koje ti skill u pucanju nije potreban nego vrijeme na serveru, ako te je ubio i na tvom ekranu je dsycnhovan ne znaci da je citer
Brat moj desync postoji u svim online igrama,samo treba da se zna sta je to a sta je cheat.Sve bi to mozda imalo smisla da te 1 solo lik ne vansotuju dok si u kolima i vozis 70 na sat.Jel to desyinc buraz?li sta se takodje juce desilo,lik na eventu stoji na padobranu nepomican gleda suprotno od mene i kupi stvari jedno 5,6 sekundi.Ja na 10m od njega sa sotkom,pucam 5+ puta ne pogadjam ga ni jednom.Jel to isto desync?
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
608
Plus to Nini Care.Sve u svemu i sa default podesavanjem,da sam ga pogodio videlo bi se.I da je sve to tacno a nije kao sto se vidi na snimku,kakva vam je to prica rev 53 + shot 53 sve to za sekund i po dok je izlazio iz kola i nije me imao na nisanu.Pa da je najbolji FPS igrac na svetu ne bi mogao to,jer je to

Brat moj desync postoji u svim online igrama,samo treba da se zna sta je to a sta je cheat.Sve bi to mozda imalo smisla da te 1 solo lik ne vansotuju dok si u kolima i vozis 70 na sat.Jel to desyinc buraz?li sta se takodje juce desilo,lik na eventu stoji na padobranu nepomican gleda suprotno od mene i kupi stvari jedno 5,6 sekundi.Ja na 10m od njega sa sotkom,pucam 5+ puta ne pogadjam ga ni jednom.Jel to isto desync?
Druze 32k id si, tek si poceo da igras pimiri se da je vecina igraca bolja od tebe jer znaju sta i kako da koriste. Ja kad sam tek poceo igrat mislio sam da svako ko me ubije je citer, reportovao sam ali ispostavi se da su legit.
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
Lepi moj kada budes admin na cs 1.6 vise godina,kada za 500 sati na CSGO dodjes do LEM u solo queue,kada sa 1000 sati budes Master u PUBG onda steknes neko znanje,znas.Nemas citere samo u GTA.A ovo sto kazes samo privlaci paznju na tebe,ili si i ti citer ili nemas pojma o tome sto govoris.
HAHAHHA sta pricas ti kakav admin ja ti kazem samo da brizes ovo jer se blamiras samo
 

lakokaracha

Player
Player
Joined
Oct 17, 2022
Messages
21
Druze 32k id si, tek si poceo da igras pimiri se da je vecina igraca bolja od tebe jer znaju sta i kako da koriste. Ja kad sam tek poceo igrat mislio sam da svako ko me ubije je citer, reportovao sam ali ispostavi se da su legit.
18k ID koji ne zna da daje 5 sekundi i psuje ljude dok su u nesvesti kada ne mogu da ga cuju.Bravo.Da te podsetim ovo je RP server,sto znaci da treba da imitiras situacije kakve bi bile RL a ne da radis sta ti se prohte.Druga stvar je sto nisi kaznjavan za to pa ti se moze jel da?

Sto se tice cita,citer si i provaljen si.Da li ce te banovati ili pustiti da divljas kao i dosta drugih,na to vec ne mogu da uticem.Sve u svemu,kada citer nije banovan to samo ohrabruje druge da cituju isto i onda se desi da mnogo ljudi "desyncuje" sto je potpuno druga stvar za svakog ko zna osnovu o tome,koja dosta drugacije izgleda.
 
Last edited:

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nedovoljno dokaza za bilo kakvu upotrebu nedozvoljenih softvera.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom