Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Fail RP | Fair RP | ID-7023,2212,6897,8911,2741

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Pop Pop
Suspect ID
7023,2212,6897,8911
Date of violation
Nov 29, 2021
Time of violation
20:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Rl9x1L15BYI

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Kao sto mozete videti na prilozenim videima, pucali su vise puta na dronove, cak su pucali na dron u blizini taoca i samim ugrozili zivot taoca. Kada sam uocio da pucaju oko taoca, bio sam primoran da krenem u odbranu zivota taoca jer vise nije bio bezbedan kao sto su govorili da jeste. Nakon komandovanja da svi krenu u tunel kako bi zarobili 5 lica koja su stajala sama medju 40 mojih ljudi, poceli su da beze i samim tim uradili FEAR RP. Posto ne mogu postaviti 2 videa u dokaze i da ne bih pisao dve zalbe za isti dogadjaj, postavicu link drugog ovde.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Kao sto se vidi na tvom klipu posto si ti upravljao dron nije pucano na taoca vec u dron, ne znam po kojoj logici ti sa dronom ulazis kroz SATOR ne na ulaz vec kroz SATOR? Pucano je na dron koji se niotkuda pojavio kroz takoreci zidove satora. Nas 4,5 kod barikada da pregovaramo je bilo sasviim normalno i nista cudno zato sto moji momci u satoru imaju vaseg kolegu na nisanu kao sto si sam video dok si FailRPo sa dronom i uleteo u sator kroz zidove a i ja sam vam to najavio. Veliki pozdrav
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Samo ste trebali da podignete ruke u vis bez odlaganja jer nas je bilo 5 puta vise. Ja za to sto je dron usao kroz sator nisam kriv, sasvim slucajno se desilo, trulo platno bilo, prosekli propeleri lagano. . ja da sam hteo mogao sam da skratim video ili produzim na drugu stranu i to se ne bi videlo, tako da ne znam o cemu pricas. Da, pucali ste sami ste rekli i dali mi povod da taoc vise nije bezbedan jer pucate a j niti vidim taoca niti bilo sta :D
 
Last edited:

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Jos jedna stvar, ZNAJ da cim opalis metak, drzavne organizacije imaju puno pravo da upadnu po svaku cenu. Ali ocigledno ne znas jer si navikao na jedno isto :D
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ti si burazeru uleteo dronom kroz zid to nije moj problem vec tvoj dal je slucajno ili nije to je FAILRP, kao drugo ti kad si usao kroz zid video si taoca zivog i zdravog i nase ljude kako drze nisane na njemu.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Da ti nisi uleteo kroz zidove dronom i da niste vi nama davali uslove koji imamo vaseg kolegu kao taoca ne bi ni bio mrtav taoc vec bi nastavili po roleplayu da ste vi ispostovali nase uslove i da niste failali. Veliki pozdrav nema potrebe da odgovaras vise admini ce resiti imamo snimke sve postavljeno je poz.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Jesam, ali sam isto tako video kako pucate u blizini taoca i nakon toga sam cuo jos pucnjeva. ja sam leteo dronom i prisao blizu da cujem sta govorite. To sto je dron usao kroz sator, mozda je propelerom prosekao platno.. jer to nije zid vec obicna krpa realno :D. a taoc na kraju krajeva nije bio mrtav vec bez svesti.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Dal on bio onesvescen mrtav ili ladan vi ne rizikujete za njegov zivot mogao je biti zakopan ,mrtav , bacen ili sta ja znam. Vi ste ipak svesno rizikovali i uleteli u vidu da nas pohapiste mesto u vidu da izvucete svog kolegu zivog i zdravog. I da ne zaboravimo da smo ga ubili kao sto se vidi na snimku. :)
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Dal on bio onesvescen mrtav ili ladan vi ne rizikujete za njegov zivot mogao je biti zakopan ,mrtav , bacen ili sta ja znam. Vi ste ipak svesno rizikovali i uleteli u vidu da nas pohapiste mesto u vidu da izvucete svog kolegu zivog i zdravog. I da ne zaboravimo da smo ga ubili kao sto se vidi na snimku. :)
ti si vec rizikovao kada si pucao na sve strane pa cak i u blizini taoca. Trebali ste da podignete ruke u vis jer ste ostali sami tu bez vizuelnog kontakta sa vasima... a bilo nas je 5 puta vise
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Nema potrebe da teramo ja svoje ti svoje, sve se vidi na snimku iznad admini ce reagovati na to i odluciti jel za kaznu ili ne, sto se nadam da jeste tako da bi bilo lepo da batalimo da spamujemo sa teranjem oce piski nece piski.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
ti si vec rizikovao kada si pucao na sve strane pa cak i u blizini taoca. Trebali ste da podignete ruke u vis jer ste ostali sami tu bez vizuelnog kontakta sa vasima... a bilo nas je 5 puta vise
O kakvom ti vizuelnom kontaktu pricas batice pa mi imamo radio? Imamo vaseg kolegu kao taoca i ti meni uleces da me hapsis? Gde si ti to video dzejms bonde?
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Onog momenta kada smo vam rekli da podignete ruke u vis, ti nemas radio :D poceo si da bezis od 40 cevi :D o kom radiju ti pricas
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Dzejms bonde takozvani 007, ne mozes da rizikujes zivot svog kolege, mi imamo tvog kolegu na nisanu i drzimo ga pod kontrolom ti vodis svoje ljude da ulecu da nas hapse? OK nema prepirke vise zaustavljam se ovde admini ce reci svoje.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Dzejms bonde takozvani 007, ne mozes da rizikujes zivot svog kolege, mi imamo tvog kolegu na nisanu i drzimo ga pod kontrolom ti vodis svoje ljude da ulecu da nas hapse? OK nema prepirke vise zaustavljam se ovde admini ce reci svoje.
opet cu ti reci, cuo sam pucnjeve JASNO vise puta i smatrao da je taoc ugrozen maksimalno jer nisam znao ni gde je ni sta je a vi tamo pucate. Tako da dzabe pricas jednu istu stvar. Otvorio si vatru, ja ne znam na koga jer sam u tunelu i ne vidim sta se tamo desava i to jeto:D
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Decko pucnjava se cula kad si ti usao sa dronom kroz zid gde je taoc i nasih 4,5 coveka? Momci normalno skidaju dron ti se vracas na svoju ruku uleces sa svojim ljudima odma posle toga zbog pucnjave drona koji je uleteo kroz zid?
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Da se nadovezem na ovu zalbu s obzirom da sam bio prisutan.
- U vise navrata su se culi hici od strane zelenih na drugoj strani, pucali su tako jedno 5-10 minuta zbog cega je izveden ovaj upad. Preko 20 ljudi ti uperi pusku u glavu i deres se da ubiju taoca sto je cist Fear i Fail RP. Naucite da nekad izgubite u RP-u, a ne plakanjem po forumu da pokusate nesto. Upad je bio izveden zbog vase pucnjave, vi naucite da kontrolisete svoje ljude.

Sportski pozdrav.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Da se nadovezem na ovu zalbu s obzirom da sam bio prisutan.
- U vise navrata su se culi hici od strane zelenih na drugoj strani, pucali su tako jedno 5-10 minuta zbog cega je izveden ovaj upad. Preko 20 ljudi ti uperi pusku u glavu i deres se da ubiju taoca sto je cist Fear i Fail RP. Naucite da nekad izgubite u RP-u, a ne plakanjem po forumu da pokusate nesto. Upad je bio izveden zbog vase pucnjave, vi naucite da kontrolisete svoje ljude.

Sportski pozdrav.
Urke legendo, ocigledno da nisi prisutan, pogledaj zalbu tvog drugara na nas i pogledaj snimak gde on ulece kroz zidove sa dronom tamo gde je taoc i nasih par coveka, moji ljudi sasvim normalno pucaju na dron posto je najavljeno da se sklone dronovi i cim je pao dron vi ulecete unutra. Na snimku se vidi sve, nemoj da smarate i da spamujete ostavite admine da zavrse ovo.
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Da se nadovezem u ovu zalbu iako nisam bio prisutan, po meni je ovo skroz Legit, vi niste imali ljude da gledaju na vas oni su uleteli bilo ih je 5 puta vise, vi ste morali da dignete ruke i da nastavite RP. Da ste imali nekog lika koji je iza vas skroz i da on gleda na vas dok vas napada FiB i on odlazi da ubije taoca to bi bila druga prica, ovako ste vi morali da ispostujete RP i napravili ste Fail.

Srdacan pozdrav!!
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Da se nadovezem u ovu zalbu iako nisam bio prisutan, po meni je ovo skroz Legit, vi niste imali ljude da gledaju na vas oni su uleteli bilo ih je 5 puta vise, vi ste morali da dignete ruke i da nastavite RP. Da ste imali nekog lika koji je iza vas skroz i da on gleda na vas dok vas napada FiB i on odlazi da ubije taoca to bi bila druga prica, ovako ste vi morali da ispostujete RP i napravili ste Fail.

Srdacan pozdrav!!
Objasnjeno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom