Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na drzavne organizacije FIB, LSPD,Vlada, FAILRP

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Kimi_Johnson
Suspect ID
4141
Date of violation
Nov 29, 2021
Time of violation
20:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=JEzgxF2g2tU

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Imali smo dva policajca kao taoce, za prvog smo zavrsili pregovore pusten je na slobodu, za drugog nastavljamo i kao sto se sve vidi na snimku momci iz drzavnih organizacija nama daju uslove dok imamo njihovog kolegu sto ocigledno ne rizikuju za zivot svog kolege kao sto se vidi na snimku. Lepo im je receno da ni u kakvom smislu ne moze oni nama da daju uslove dok mi imamo taoca iz drzavne organizacije oni tu prepustaju stvar u svoje ruke i govore nam da dignemo ruke to jest krecu sa hapsenjem dok nasi ljudi drze pod nisanom njihovog kolegu. Naravno mi ubijamo njihovog kolegu cim je krenulo pucanje na nase momke kod barikade koji su pregovarali sa njima.Hvala
Dokaz:
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Evo ovako, uradili ste FEAR RP jer ste bili mnogo daleko od vasih ljudi u tunelu sami sa nas 40 bez vizuelnog kontakta. A druga stvar, pucali ste oko taoca i samim tim smo bili primorani da krenemo jer je taoc bio ugrozen maksimalno. I treca stvar, niste cak ni ubili taoca, vec ste ga samo onesvestili. Pruzena mu je prva pomoc i taoc je ziv i zdrav. Sledeci put naucite da pucate i razlikujete ubistvo od onesvescivanja :D a i niste rekli razlog zasto da ubiju taoca kada su ti zdali to naredjenje.NA SNIMKU SE NE VIDI ZASTO STE UBILI TAOCA
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Onesvestili sa rafalanjem u glavu od 4,5 coveka? Dal mi ubili taoca ili ga onesvetili vi niste rizikovali za zivot svog taoca i prepustili ste stvar u svoje ruke takoreci krenuli da nas hapsite i ako se lepo vidi na POV-u da je taoc ziv,zdrav,prav i pod nasim nisanom.
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Bolje nacucite da radite RP nego samo da gledate kako nekoj organizaciji da smestite WARN i tacka.
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
LEPO je receno da se dronovi ne pustaju a vi ste ih i dalje pustali pucali smo dronove i vi to dobro znate nemoj da mi jedes govna tacka zarez gotova dilema warn i cao pa naucite kako rpati
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Nemoj ti meni da psujes prvo balavac jedan. Nauci se postovati druge ljude. Po RP i u RL kad opalite metak organizacije imaju apsolutno pravo da ulete i da vas izresetaju jer ne zanju da li pucas na drona ili u vazduh ili na taoca. Nauci se pravilima Role Play. I to sto si meni rekao za govna reci svome tati.
NAPOMENA:
Za ovo vredjanje hocu administracija da reaguje!!!!
Imam 31. Godinu zenu dvoje dece da me neko vredja necu dopustiti.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
LEPO je receno da se dronovi ne pustaju a vi ste ih i dalje pustali pucali smo dronove i vi to dobro znate nemoj da mi jedes govna tacka zarez gotova dilema warn i cao pa naucite kako rpati
Niko nije rekao da ne pustamo dronove. Vi kad to kazete mi kazemo da je to jedan od uslova, sto i jeste ali vi ste face koje to nece da prihvate. Naucite da rpate. pozdrav
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Bolje nacucite da radite RP nego samo da gledate kako nekoj organizaciji da smestite WARN i tacka.

Nemoj ti meni da psujes prvo balavac jedan. Nauci se postovati druge ljude. Po RP i u RL kad opalite metak organizacije imaju apsolutno pravo da ulete i da vas izresetaju jer ne zanju da li pucas na drona ili u vazduh ili na taoca. Nauci se pravilima Role Play. I to sto si meni rekao za govna reci svome tati.
NAPOMENA:
Za ovo vredjanje hocu administracija da reaguje!!!!
Imam 31. Godinu zenu dvoje dece da me neko vredja necu dopustiti.
Pa pogledaj malo zalbu tvog coveka na nas, nadovezi se ako vec hoces da komentarises nesto decko je uleteo sa dronom kroz zidove i pucano je na dron, cim je pao dron on se vratio u prvobitno stanje i poveo vas da nas hapsite i ako imamo vaseg coveka kao taoca. Veliki pozdrav nemoj da smarate ostavite admine da mogu da zavrse svoj posao vi ste svoj sjebali.
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
tako je opali se metak i smete da uletite i da nas izresetate a to sto vam je tamo kolega to nema veze a?
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Imali smo dva policajca kao taoce, za prvog smo zavrsili pregovore pusten je na slobodu, za drugog nastavljamo i kao sto se sve vidi na snimku momci iz drzavnih organizacija nama daju uslove dok imamo njihovog kolegu sto ocigledno ne rizikuju za zivot svog kolege kao sto se vidi na snimku. Lepo im je receno da ni u kakvom smislu ne moze oni nama da daju uslove dok mi imamo taoca iz drzavne organizacije oni tu prepustaju stvar u svoje ruke i govore nam da dignemo ruke to jest krecu sa hapsenjem dok nasi ljudi drze pod nisanom njihovog kolegu. Naravno mi ubijamo njihovog kolegu cim je krenulo pucanje na nase momke kod barikade koji su pregovarali sa njima.Hvala
Dokaz:
ovaj video je tvoj PoV?? I vi iz GSF ste malo previse sranja poceli raditi u zadnje vreme i sada opet serete po FIBu kada je napokon dosao neki normalan i dobar leader
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
ovaj video je tvoj PoV?? I vi iz GSF ste malo previse sranja poceli raditi u zadnje vreme i sada opet serete po FIBu kada je napokon dosao neki normalan i dobar leader
I još je došlo vas 100 na forum spamovati istu zalbu a niti pola vas nije napisalo zalbu po pravilima xDDD
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
I još je došlo vas 100 na forum spamovati istu zalbu a niti pola vas nije napisalo zalbu po pravilima xDDD
Burazeru, nemoj da mesas to sto vas deremo ko mlade majmune u ICu i onda iskaljujes bes na OOC i to ovde na nasim zalbama, da si pitan tagovan bi bio ili bi tvoje ime bilo spomenuto ovde kao i od ostalih mladih devojcica ljubicaste boje. Batali me tih klinackih fora igraj igricu nemojte da mracite normalne ljude.
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Zahtjevam POV od uslova za dronove, i POV u kojem pucate iste dronove, iz ovog dokaza se ne moze toliko toga zakljuciti.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Kako mi da znamo da niste opalili metak u taoca. Jer ga ne vidimo.
Tako sto je tvoj covek lepo usao sa dronom u sator kroz takoreci zid i video sve? Decko ajde malo se probudi kad pises, necu da te prozivam al opet nemoj da ispadas glup isprati sve sta tvoji ljudi stavljaju i onda dodji napisi komentar.
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
LEPO je receno da se dronovi ne pustaju a vi ste ih i dalje pustali pucali smo dronove i vi to dobro znate nemoj da mi jedes govna tacka zarez gotova dilema warn i cao pa naucite kako rpati
Ti mi dostavi svoj ID da dobijes kaznu, nemas potrebe vrijedjati, zalba cr biti rijesena nema razloga prepirati se, dostavi mi svoj ID da me trazim ja.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ti mi dostavi svoj ID da dobijes kaznu, nemas potrebe vrijedjati, zalba cr biti rijesena nema razloga prepirati se, dostavi mi svoj ID da me trazim ja.
Izvoli brate gde smo mi skinuli dron koji je upao takoreci kroz zid satora i poceo da prati situaciju, posle pada decko nas napada kako mi pucamo na taoca, ocigledna namestaljka ali se sve vidi na snimku. POV :
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom