Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na drzavne organizacije FIB, LSPD,Vlada, FAILRP

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Kimi_Johnson
Suspect ID
4141
Date of violation
Nov 29, 2021
Time of violation
20:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=JEzgxF2g2tU

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Pa pogledaj malo zalbu tvog coveka na nas, nadovezi se ako vec hoces da komentarises nesto decko je uleteo sa dronom kroz zidove i pucano je na dron, cim je pao dron on se vratio u prvobitno stanje i poveo vas da nas hapsite i ako imamo vaseg coveka kao taoca. Veliki pozdrav nemoj da smarate ostavite admine da mogu da zavrse svoj posao vi ste svoj sjebali.
Kao prvo nisu zidovi, vec sator gde je platno bilo verovatno trulo ili su bile rupe na njemu i propeleri su to lagano prosekli. Ponavljam da sam mogao da skratim klip da se ne vidi to, ali nisam jer nista od toga nisam namerno uradio, leteo sam dronom oko satora i udario u sator i usao unutra. A druga stvar zalite se dva puta za istu stvar. Ne kapiram sta hocete da postignete? Dokle vise da radite rp2win, ajte malo momci unesite RP in game jer u rl da ste onako pucali oko taoca ili bilo kako, uleteli bi vam specijalci jos mnogo pre nego sto smo to mi uradili. NE SMES opaliti metak dok drzis taoca, jer mi ne znamo da li si ti upucao taoca ili nisi. Tacka
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ne bi bilo pucanja da nisi ti "RP-ao" secenje satora i ulazenje kroz isti sa dronom , stanes pored u sred satora gde drzimo taoca i sta ti ocekujes da uradimo? Spominjes RL a ne znam gde u RLu ima da pandurski dron udje u sator gde se drzi taoc i da ga niko ne puca? Druze, ne znam sta nije jasno, PUCANO JE NA DRON, krenuli ste sa hapsenjem i ako se lepo vidi sve na snimku kako momci drze pod nisanom tvog coveka, ti kreces sa hapsenjem tvoj covek pada, to je warn, batali da me mracis vise ostavi da admini odluce svoje , Sporstki pozdrav!
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Ovdje nije pucano na taoca uopste, kakav metak u taoca unistio je dron. Jesu li poslije ovoga oni upali unutra ?
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Ovdje nije pucano na taoca uopste, kakav metak u taoca unistio je dron. Jesu li poslije ovoga oni upali unutra ?
Tako je, preskolici su takoreceno barikade i rekli nama petorici da dignemo ruke i pored toga ako imamo njihovog coveka sa nisanima na glavi oni ulecu i hapse nas zato sto je skinut dron, ocigledno je bitniji dron od kolege... ne znam :)
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Tako je, preskolici su takoreceno barikade i rekli nama petorici da dignemo ruke i pored toga ako imamo njihovog coveka sa nisanima na glavi oni ulecu i hapse nas zato sto je skinut dron, ocigledno je bitniji dron od kolege... ne znam :)
Trevq mi POV od toga, ili da Pop potcrdi da je bilo tako
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● Organizacije koje su sudjelovale u ovoj situaciji bit će warnovane.
● Taoc nije bio ugrožen, tj. nisu pucali na njega kao što je osoba sa snimka prenjela ostalima več u dron.
● Po meni ovde je bio cilj uletjeti i napraviti pucnjavu i desio se FAIL.

● Napomena: Ukoliko mislite da sam pogriješio u donošenju odluke požalite se na administratora (mene). Ukoliko se ispostavo da sam pogriješio ja ču biti kažnjen a vama če biti skinut warn​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom