Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Ante Djukela
Suspect ID
6901
Date of violation
Nov 29, 2021
Time of violation
15:57
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Ns3s2q4hnwA&t=6s

Ante Djukela

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
793
Poštovani, uzeli taoce i zvali policiju ntko se nije pojavio te smo taoce ubili.
neka nadlezne organizacije odgovaraju za to.
Isprike upisao sam svoj id jer treba neki id da bi popunio obrazac
hvala
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Postovanje, s obzirom da sam jedan od predvisih cinova u FIB-u, rekao bih par reci o ovom prilozenom snimku.

1. FIB je tek formiran, radi 100% formiranosti FIB-a je neophodno da prodje nekoliko dana, a trenutno su prosla 2.
2. Mi ne mozemo da odgovaramo sto se LSPD nije pojavio, dovoljno dugo postoje sa istim vodjom i smatram da je to problem do njih.
3. Radni je dan, ponedeljak, ljudi idu na posao i u skole, ne znam sta ocekujete. Za FIB morate pricekati da se jos oformi, mi smo tek danas primili nekoliko ljudi i tek ustanovili pravila.

- Ovo vise postaje server gde svi jure da se zale na nesto, ne kapiram poentu da nekom smestas WARN zbog ovoga. Posle kukate [kao i mi] zasto je slab RP ovde, evo, bas zbog ovoga. Celo vase igranje na serveru se sastoji da nekom nesto napakostite sto nazalost nije dobro i neljudski.
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Poštovani, uzeli taoce i zvali policiju ntko se nije pojavio te smo taoce ubili.
neka nadlezne organizacije odgovaraju za to.
Isprike upisao sam svoj id jer treba neki id da bi popunio obrazac
hvala
Interesu je me samo koji vam je bio IC razlog da ubijete taoca?
Ako je IC to sto niste dobili LSPD i nisu se pojavili to nije razlog da se taoc ubije.
Koja je ponta toga sta ste postigli time. Jel hocete nekome WARN da smestite. Eto dajte meni.
Posto zbog ovakvih gluposti vise vremena provodim na forumu nego ingame da napravimo neki RP. Samo gledate kako neko WARN da dobije. Predlazem Administratorima da naprave takmicenje ko ce kome napraviti 3 WARNA...!
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Cekaj koji je tvoj IC razlog za to sto si ubio taoca? samo mi to objasni? Koliko vidim to je bilo u sred dana i nije bilo ljudi in game. Kako mozes ti nekoga da nateras da udje u igru? Ljudi sta vi radite vise ? Je l vam bitan svaki report i saljete svakakve gluposti na forum? Ne razumem, ovo sto ste postavili se tice aktivnosti ljudi a ne ne znam cega!
 

Proxima_Neutrino

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
94
Koliko vidim na snimci 400 ljudi je bilo online, tako da ta priča sa nema ljudi pada u vodu, a primate ljude koji i misle radit svoj posao. A ne primit, pa je dnevno samo po 1 sat aktivan, ista stvar i sa EMS. Živjo! I imao je dovoljan razlog da ubije točan, sta banda ce otet ljude, pa onda ako se FIB ne pojavi ili bilo tko drugi pustit ih? 🤣🤣🤣
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Koliko vidim na snimci 400 ljudi je bilo online, tako da ta priča sa nema ljudi pada u vodu, a primate ljude koji i misle radit svoj posao. A ne primit, pa je dnevno samo po 1 sat aktivan, ista stvar i sa EMS. Živjo! I imao je dovoljan razlog da ubije točan, sta banda ce otet ljude, pa onda ako se FIB ne pojavi ili bilo tko drugi pustit ih? 🤣🤣🤣
Pa sigurno nece ubiti ljude bez ikakvog razloga. Opljackace, uzeti iz prodavnice sta vec treba i magla kad vec policija nije dosla! Logicno, a momak? 🤣🤣🤣🤣 ili te mozda muci sto nisi uzeo 200k za taoca 🤣 e moj ti, nauci rpati
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom