Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Dzordz Mirkonson
Suspect ID
ID : 2449
Date of violation
Nov 29, 2021
Time of violation
20:32
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=hojS8_bPBjo

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Iskreno ne bih zeleo da ceo fib ispasta zbog pojedinaca koji su tek verovatno usli u fib ali trebao bi neko da im kaze da obrate paznju da je citanje prava zatvoreniku obavezan deo protokola prilikom hapsenja i sprovodjenja lica do zatvora. Ne zahtevam bilo kakvu kaznu fibu samo da neko iz Administracije ukaze na takve greske jer mnogo remeti sam RP hvala unapred :) pored toga u toku razgovora govori za mene da sam indijanac razumem da sam povisio ton ali me je sve vreme provocirao stvaro bih voleo da ih neko opomene da povedu malo racuna i o recniku kad vec cute sto se tice prava zatvorenika onda nek cute do kraja svaka prozivka je suvisna. Uzgred nisam 100% siguran za id ali kolko sam uspeo da zapamtim mislim da je 2449 proverite da li je clan fiba. Iskreno ne bih navodio njega licno ali ne mogu drugacije da postavim zalbu.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Ovo je cisto smestanje zalbe da nemam reci za tebe kao coveka koji pokusava da mi smesti demorgan (iako je IC stvar). Ugasio sam POV iz razloga jer je akcija zavrsena, od trenutka kada sam te vodio sa mesta hapsenja smo prosli oko 3 do 3.80 milje, ti editujes/palis POV u blizini zatvora, i teras me ponovo da ti ja pricam mirandu, sto naravno necu glumim debila da ti kao papagaj ponavljam. Drao si se sve vreme, pricao si OOC tokom hapsenja, remetio si igru, u chat-u se jasno vidi kako ti lider govori da prestanes, tj. pise, ali je ujedno i prilikom hapsenja dok si se drao govorio da stanes. Ne razumem vas ljude kako ljigavci mozete biti. Ja da hocu imam 100 POV-a kakve probleme pravite i kazem sebi pusti, igrica je. Ali prema sljamovima kao sto si ti i ostali treba svaki minut kaciti na forum. Jadno i bedno je da mi se posle svega toga uvlacis u igri i slicno. Pozdrav za tebe i tvoje smestanje zalbe.
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Levi bubreg dao bih za Urketa da je najjaci cop na serveru.. druze obrisi zalbu i ne sprdaj se
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Ovo je cisto smestanje zalbe da nemam reci za tebe kao coveka koji pokusava da mi smesti demorgan (iako je IC stvar). Ugasio sam POV iz razloga jer je akcija zavrsena, od trenutka kada sam te vodio sa mesta hapsenja smo prosli oko 3 do 3.80 milje, ti editujes/palis POV u blizini zatvora, i teras me ponovo da ti ja pricam mirandu, sto naravno necu glumim debila da ti kao papagaj ponavljam. Drao si se sve vreme, pricao si OOC tokom hapsenja, remetio si igru, u chat-u se jasno vidi kako ti lider govori da prestanes, tj. pise, ali je ujedno i prilikom hapsenja dok si se drao govorio da stanes. Ne razumem vas ljude kako ljigavci mozete biti. Ja da hocu imam 100 POV-a kakve probleme pravite i kazem sebi pusti, igrica je. Ali prema sljamovima kao sto si ti i ostali treba svaki minut kaciti na forum. Jadno i bedno je da mi se posle svega toga uvlacis u igri i slicno. Pozdrav za tebe i tvoje smestanje zalbe.
Ja ne znam kako si se ti nasao prozvanim zivota mi pricam o tvom kolegi koji nije hteo da mi procita prava i koji me je nazvao indijancem u toku transporta i plus ne znam kako ti se uvlacim u dupe stvarno mi nisi jasan xD
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Citanje mirandinih prava je IC stvar, a ne krsenje OOC pravila. Samim tim, ukoliko pripadnik drzavne organizacije ne ocita mirandina prava, mozete se zaliti nadredjenim organima.
IC vazi otisao sam u vladu da se zalim na to su mi odgovorili gospodine imate forum ukoliko imate neke zalbe na rad organizacija tako da ...
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Levi bubreg dao bih za Urketa da je najjaci cop na serveru.. druze obrisi zalbu i ne sprdaj se
Ja iskreno ne znam nikoga i nikoga ne vredjam ali sam ja taj koji je dobio uvredu, uzgred kada zatvorenik kaze da mu se procitaju prava moraju mu se procitati nije bitno kakvo je delo pocinio pa makar da je ubio policajca
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Ja ne znam kako si se ti nasao prozvanim zivota mi pricam o tvom kolegi koji nije hteo da mi procita prava i koji me je nazvao indijancem u toku transporta i plus ne znam kako ti se uvlacim u dupe stvarno mi nisi jasan xD
Legendo moja lepa, ovo sam ja snimku. Totalno si promasio i ID i coveka na koga se zalis. Ja sam te nazvao indijancem i slicno sto se cuje na snimku...
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Legendo moja lepa, ovo sam ja snimku. Totalno si promasio i ID i coveka na koga se zalis. Ja sam te nazvao indijancem i slicno sto se cuje na snimku...
U tom slucaju jos bolje jer si sam priznao sad krivicu, samo ne znam kako mogu da se uvlacim coveku koji me naziva indijancem mnogo si kontradiktoran ... i plus ako si bio ti u Jailu dao si mi 75 meseci kazne tako da ne znam o kakvom uvlacenju ti govoris
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
● Čitanje prava prilikom hapšenja je IC pravilo a ne pravilo servera, što znači da je IC stvar. Sa dokazom se požali u vladi da ga kazne i da tebi daju odštetu. Ukoliko ga vlada ne kazni onda se požali na forum.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom