Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
James Cruze
Administrators nickname
LukaS_Sprite
Date
Nov 29, 2021
Time
21:42
Proofs
none

FRENKLiN

RTX 3060 12 GB
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
62
Da napomenem ovo nije Zalba na Admina ovo je molba za skidanje warna koji sam dobio od strane LukaS , igram dosta dugo na serveru ovome da niti jednom nisam bio kaznjavan od strane Administracije nikad nisam niti jedno RolePlay Pravilo prekrsio , uvjek sam bio vjeran i iskusan RolePlay igrac i trudio sam da imam svoju RolePlay pricu , kaznjen sam od LukaS Sprite sa warnom , https://www.gta5grand.com/forum/threads/24815/ ovdje je full link , stvari od SAHP ja nisam nikad ukrao iz oruzanice i stavio u svoje privatno vozilo namerno vec mi je osoba po imeno Dzonie Boy dala te stvari da stavim u vozilo svoje da in ne izgubi dok smo isli na Porodicni Biz War , ta osoba nije imala ranac dovoljno velik nivo pa bi sve ispalo ako ne verujete mozete logove servera da proverite. Ja sam na serveru ovdje od 09:00 ujutro do 02:00 ujutro igram svaki dan i sad moram da cekam 7 dana a ne mogu uci u ni jednu organizaciju. Volio bih kad bi mi se moglo ovaj put da oprosti ako mi se ikad nesto ponovi mozete me uklonit sa servera jer ja znam da nisam losa osoba vec ljudi oko mene koji mi namestaju da ja budem kriv. Sinoc kad se SAHP Disbandovao ostale su mi stvari odsluzio sam Demorgan 170 Minuta i pozvao sam admina Ryann da dodje do mene i da mu predam sve stvari jer ako bi zvao policiju ili bilo koga opet bi me uhapsili i bio bih u zatvoru sve sto sam imao kod sebe je dato adminu da vrati u oruzanicu. Hvala vam jos jednom na razumevanju. Ime sam promenio u James Cruze
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,329
Postovanje, admin je donio ispravnu odluku, vi kao Lider ste duzni paziti na te stvari. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom