Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19607
Players nickname
Mate Rieper
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Nov 18, 2022
Time
17:49
Proofs
https://imgur.com/a/sobwXtW

Mate_Slash

Player
Player
Joined
Aug 19, 2022
Messages
22
Danas ujutro sam ustao, upalio komp normalno, ušao u grand, ali mi je račun bio blacklistan od strane Ivkezz-a Obame, brzo sam otišao na forum i tražio prijavu protiv mene, ali nije bilo prijave, pa ne znam zasto sam blacklistan, međutim kontaktirao sam admina Ivkezza i on je rekao da nisam blokiran niti blacklistan, restartao sam ruter ali ništa, ili me admin stavio na blacklist bez razloga ili je problem sa serverom. To je bilo jučer, igrao sam taj dan do 15:00 i tek sutradan sam vidio da imam blacklist...
A neki dan nisam bio kod kuće, ali Ivkezz je rekao da je to popravio, bio sam siguran u njega pa sam rekao da je gotovo, pa sam danas sretno opet otišao na komp, ali ništa se nije promijenilo. 4 dana sam na crnoj listi, ali Ivkezz kaže da nisam...
Imam link za dokaze na ovom forumu. Rekli su mi na forumu moj ID nije blacklistan u gotovo to i ja sam mogu zakljuciti, treba mi pomoc kako da to rijesim... Molim vas.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom