Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Vredjanje roditelja i MG | ID 28080 32914

Status
Not open for further replies.
Your ID
27313
Players nickname
Sale Westbrick
Suspect ID
28080 32914
Date of violation
Nov 21, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/AnPbtJ8er-k

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Brt, no hate ali mislim da ti imas najvise zalbi u protekla 3 dana.
bato sto se ti bavis time sta ja radim? da kacim najvise ljude u zadnjih par dana zato jer je sve na istu familiju skoro i zato jer mi je muka da ovakvi likovi koji zasluzuju i dosta jace kazne misle da mogu da rade sta hoce i kako hoce dok kvare drugima rp i zabavu, sto bih cutao i sto ih ne bih kacio, kad prestanu da prave sranja necu ih ni kaciti
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Ceo pov od pocetka do kraja ocu da vidim hvala bez iseceaka i tih tvojih zezancija lepo se vidi da imas ceo samo neces da postavis zbog sopstvenih greski.
oba videa su od preko min i kao sto sam rekao jedan je samo nastavak a drugi isecak gde spominje majku, nije izvuceno iz konteksta rekao je ti si taj mamu ti
lazes administraciju malo a? nigde nisi pitao jer je pov od kako dolazim okacen i vidi se da je pov od 9 sec nastavak videa jer sam 2 puta klipao, vidi se po vremenu dole i obavestenju na ekranu itd
to je to od mene zz u ove 3 poruke je sve objasnjeno
ne cini me srecnim nego mi je smesno, sta neko sme meni da se glupira i da meni kvari zabavu tako sto me ubija dok u isto vreme krsi 10 pravila i da mi spominje roditelje kad on zeli, a ja treba da cutim, naravno da necu xD

bato 2 videa od preko 1 minut, jedan isecak da se lakse vidi na sta mislim pod spominjanje roditelja, a ovaj od 9 sec je samo nastavak ovog jednog od 1min tako da je to ceo pov nego sam vec klipao prethodni min i nakon 9 sec sam opet i sacuvalo mi je zadnjih 9 sec
 

Meris

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
290
bato sto se ti bavis time sta ja radim? da kacim najvise ljude u zadnjih par dana zato jer je sve na istu familiju skoro i zato jer mi je muka da ovakvi likovi koji zasluzuju i dosta jace kazne misle da mogu da rade sta hoce i kako hoce dok kvare drugima rp i zabavu, sto bih cutao i sto ih ne bih kacio, kad prestanu da prave sranja necu ih ni kaciti
dobili rank boss u familiji na 15- i ufurali se nesto, sto si prema njima bolji oni su gori, poceli su da mi se gade
 

Martino Diaz

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
2
Fascinantno mi je kako sta god bilo ko da izgovori ti kazes ides na gradski svaka tebi cast samo kaci ako te to cini srecnim :)
TO e mu poenta na ova kidara druze svaki dan dolazi i toxic max nabija warn so silu trca niz dvorsite non stop i provocira a da ne prichame jos da ovi kidara su bili u auslendersa dobili black lista zbog toxic i greshke i sad ti e moze sve jasno :))
 
Last edited:

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
bato 2 videa od preko 1 minut, jedan isecak da se lakse vidi na sta mislim pod spominjanje roditelja, a ovaj od 9 sec je samo nastavak ovog jednog od 1min tako da je to ceo pov nego sam vec klipao prethodni min i nakon 9 sec sam opet i sacuvalo mi je zadnjih 9 sec
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
TO e mu poenta na ova kidara druze svaki dan dolazi i toxic max nabija warn so silu trca niz dvorsite non stop i provocira a da ne prichame jos da ovi kidara su bili u auslendersa dobili black lista zbog toxic i greshke i sad ti e moze sve jasno :))
Ja nikada kod vas nisam bio🤣 ja od kako sam tu bio sam samo u 2 razlicita fam tako da ne znam o čemu pričaš i niko nije toxic nego imam pravo da vam dodjem po panele već kad ih vi nikad ne pokupite xD
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
bato 2 videa od preko 1 minut, jedan isecak da se lakse vidi na sta mislim pod spominjanje roditelja, a ovaj od 9 sec je samo nastavak ovog jednog od 1min tako da je to ceo pov nego sam vec klipao prethodni min i nakon 9 sec sam opet i sacuvalo mi je zadnjih 9 sec
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu​
  • ID 28080 ce dobiti kaznu za G.P 3.2​
  • ID 27313 ce dobiti kaznu za MG​
  • ID 32914 ce dobiti kaznu za MG​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom