Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24209
Players nickname
Tajksi Cartiero
Suspect ID
19165
Date of violation
Nov 23, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
vidi se na POV-u kako kaze picko jedna raspala kao za "sprdnju" ali idalje to je TOXIC. i nije ovo prvi put samo ka adminima se pravi da nije toxic i da je dobar ali ustvari nije. Ka celom fibu je bio takav i idalje je takav bio sam kod njega i nikad vise molio bih da se ovo kazni
 
Last edited:

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Ja koliko znam i vidim da ti nisi umjesan uopste u situaciju izmedju njih 2, i vidi se u POV da je bila zajebancija. Ali imas tamo u pravilima za popunjavanje zalbe fino pise:

"Administrator ima pravo da odbije zalbu ako podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je ukljucena u situaciju"
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
Ja koliko znam i vidim da ti nisi umjesan uopste u situaciju izmedju njih 2, i vidi se u POV da je bila zajebancija. Ali imas tamo u pravilima za popunjavanje zalbe fino pise:

"Administrator ima pravo da odbije zalbu ako podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je ukljucena u situaciju"
Bio sam povezan u tu situaciju kao i svi ostali koji su bili u prodavnici unutra i on nesme biti Toxic kao lider org nema veze ako je iz sprdnje
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
1. Nisi clan organizacije. ( zalba se odbija )
2. Nisi ucestvovao u situaciji. ( zalba se odbija )
3. Jadan si
ucestvovao sam kao i svi ostali koji su bili u pljacki prodavnice unutra, to sto nisam clan te org nema veze
 

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
Js nevjerujem šahpovac jedan kolega kolegu kaci kilko si jadan sunce te jebalo fuuuj...
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Bio sam povezan u tu situaciju kao i svi ostali koji su bili u prodavnici unutra i on nesme biti Toxic kao lider org nema veze ako je iz sprdnje
Ja koliko vidim da se ovdje tebi nije uopste obratio niti se s tobom nasalio u toj situaciji cijeloj, tako da realno jadan ti je pokusaj ovo sto radis i nebitan si kolko vidim u citavoj prici...
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
579
vidi se na POV-u kako kaze picko jedna raspala kao za "sprdnju" ali idalje to je TOXIC. i nije ovo prvi put samo ka adminima se pravi da nije toxic i da je dobar ali ustvari nije. Ka celom fibu je bio takav i idalje je takav bio sam kod njega i nikad vise molio bih da se ovo kazni
Tajksi menacing
 

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
Ponavljam sila smo a ti kad naucis sta je kolegijalnost i postovanje kolega javi se
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom