Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Ugrozavanje zivota failrp PG DM | ID 28633

Status
Not open for further replies.
Your ID
8926
Players nickname
Hagana Nesher
Suspect ID
28633
Date of violation
Nov 24, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Tvx5LiWNoOQ

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
Dobro jeo sam govna zbog toga sam u zatvoru ali i onje isto takodje prekrsio neke pravila

Deste videli da covek i de sa patika na planinu 5:03 tu se vidi nema cizme

failrp Nije koristio /me /do /try kad je uradio lomim kameru treba biti /me Uzimam kameru od lica te je lomim /try ako mu bude dva puta bezuspesno okje /do slomio bih kameru 2:30 ne vidi se lepo ali vidite da je nesto kucao i nije pricao skidam kameru i to

Ugrozavanje zivota kad je bilo pocetak videa videce te ta je izvrno helikopter namerno 0:44

Dm ubistvo mene 4:12

I jos jednom kazem jeste da sam jeo govna i ja ali i onje sve sto je on uradio i ja sam i ja isto vredim za dva coveka i koje to da kaze ja vredim za sve ljude to je kao nesto zlocin pred bogom

Psovanje 0:48 i sve do 1:06

Pg: 0:50 protno se on nekako ali kako se protno koristi magiju covek madjionicar

Ja se izvinjavam jos jednom I NIJE NIKAKVO VREDJANJE AKO KAZEM DA SAM JEO GOVNA KAO I ON NEGO SVE STO SE JEDE MORA SE POSEJE AKO ZNATE IZREKU i da jos nesto moram da prijavim za scam za vukao me za nos dace pare dace a nikad nije ni dao te pare koje sam mu dao za ranac nivo 4
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite POV sa najmanjom kvalitetom od 720 gdje se vide ID igraca
Imate rok 12 sati​
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
Ja sad nista ne razumem kake ima veze kvalitet videja kad je psovao i radio malo pg Ugrozavanje zivota kad je bilo pocetak videa videce te ta je izvrno helikopter namerno 0:44 to se vidi i ovo Deste videli da covek i de sa patika na planinu 5:03 tu se vidi nema cizme Pg: 0:50 protno se on nekako ali kako se protno koristi magiju covek madjionicar
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
failrp Nije koristio /me /do /try kad je uradio lomim kameru treba biti /me Uzimam kameru od lica te je lomim /try ako mu bude dva puta bezuspesno okje /do slomio bih kameru 2:30 ne vidi se lepo ali vidite da je nesto kucao i nije pricao skidam kameru i to ovo se ne vidi ali je samo jednu komandu uradio /me i to je to
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
Pa nemam ja komp od 2000 jevreja jbga sada i nisam ja kriv sto mi yt ukrade sliku videja
 

Mićo Ilić

Sve sto je IC treba ostati IC
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
184
Zaato bi ti trebale cizme za planinarenje aj mi samo to objasni sta se ti u rl nemos popet u patikama wtf
 

Mićo Ilić

Sve sto je IC treba ostati IC
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
184
A da ne spominjem tek UB sto si uradio skakanjem sa planine i bjezanjem dok ima neko uperen pistolj u tebe
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
dobro za ub to ne moze da se spreci ako je neko oce to da uradi on ce uradi to isto kao u realnom zivotu napustite zena odvedeti decu u najgorjem scenariju samo ubistvo ali sam vec bio kaznjen zbog toga
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
to jeste ali vidi /me Ciljam sa puskom u coveka /do naciljao bih /try puknuo bih puskom u coveka uspesno ili bezuspesno mogu ponovo napisat /try puknuo bih puskom u coveka uspesno ili bezuspesno ako bude prvi put uspesno ne trebam pisat i drugi put ovo je primer radi
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 8926 dobit će kaznu za MG
Pisanje u NON-RP chat u vezi sa IC sutuacijom​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom