Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14436
Players nickname
Djordje Ops
Suspect ID
00
Date of violation
Nov 29, 2022
Time of violation
12:12
Proofs
https://youtu.be/yNDtx-vhCqs

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu prihvatiti zalbu.​
  • ID 25015 Neka dostavi POV sa eventa.​
  • Ima rok 8 sati.​
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
video i zalba su bili dostupni dok je admin zatrazio POV tako si i ti mogao da vidis ... on je povukao zalbu nakon sto je admin zatrazio pov i proslo je 8h .. tako da je kasno.. inace to se rjesava IG putem a ne ovako smjestate si banove bez veze ali to vam je izgleda ljepse kad si trpate tako međusobno..
 

NikolinaRaskovic

Player
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
34
Ma ko se trpa o cemu ti pricas? Druze ne mogu ja gledati forum 24/7 neko imao posao i obaveze ne zivimo svi u igrici. Ja pov svaki imam ako bude admin rekao o cemu se radi ja cu postaviti. Obratio sam se adminu na tiketu odgovorili su "Ukoliko je igrac obrisao video niste krivi" Kraj price.
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,100
video i zalba su bili dostupni dok je admin zatrazio POV tako si i ti mogao da vidis ... on je povukao zalbu nakon sto je admin zatrazio pov i proslo je 8h .. tako da je kasno.. inace to se rjesava IG putem a ne ovako smjestate si banove bez veze ali to vam je izgleda ljepse kad si trpate tako međusobno..
druze ajde molim te idi radi animacije nad mrtvim likom i dobijaj banane nemoj da smaras ovde
 

NikolinaRaskovic

Player
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
34
Druže nemoj smatrati i drugima nabijati ban ko ovi goldovci. Ja pov od tog datuma imam samo me zanima koji event. Admin ako bude rekao da je potreban i tačno sa kojeg eventa ja ću staviti
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom