Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27606
Players nickname
Johnny Venom
Suspect ID
1013,30785
Date of violation
Nov 29, 2022
Time of violation
16:14
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=FxYZgcPxRHY

J++

I’m up in all the stores when it rains, it pours
Player
Joined
Sep 8, 2022
Messages
194
Umro sam na eventu "Tajna radnja" izlazim vani cekam renta da mi istekne da se vratim nazad dok me SAHP-ovci gaze, trcim do njih da ih pitam jesu li stvarno morali da me zgaze dok sam drzao rev u rukama vidi se da nisam ciljao na njih dok su oni rekli da sam ih ciljao stavljaju mi lisice i hapse me.
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Dzabe kada ja ne mogu da znam dali si ti na eventu ili ne mene to ne zanima bio si kod EMS zadnji put i vadio pistolj na javnom mestu!
 

J++

I’m up in all the stores when it rains, it pours
Player
Joined
Sep 8, 2022
Messages
194
Dzabe kada ja ne mogu da znam dali si ti na eventu ili ne mene to ne zanima bio si kod EMS zadnji put i vadio pistolj na javnom mestu!
Kao prvo radite FailRP sto me gazite, kao drugo nas troje ti pricamo da smo na eventu ti nista.
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Kao prvo radite FailRP sto me gazite, kao drugo nas troje ti pricamo da smo na eventu ti nista.
Druze to sto si mi izleteo ispred auta to je vise za VDM se smatra kakav FAILRP ti nauci pravila prvo a kao drugo usao si u RP pricu zato sto vadis pistolj na javnom mestu i ne zanima me nista neka odluci ognjen koji pregleda zalbu. I nije VDM zato sto te nisam namerno udarila autom...
 

J++

I’m up in all the stores when it rains, it pours
Player
Joined
Sep 8, 2022
Messages
194
Druze to sto si mi izleteo ispred auta to je vise za VDM se smatra kakav FAILRP ti nauci pravila prvo a kao drugo usao si u RP pricu zato sto vadis pistolj na javnom mestu i ne zanima me nista neka odluci ognjen koji pregleda zalbu. I nije VDM zato sto te nisam namerno udarila autom...
Spavnao sam se sa pistoljem usao u RP pricu odmah sam ti rekao da cekam rentu i idem nazad na event jos kazes sta me birga za tvoj event sada si u RP. Procitaj Pravilo Dogadaja 1.2
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
387
Druze to sto si mi izleteo ispred auta to je vise za VDM se smatra kakav FAILRP ti nauci pravila prvo a kao drugo usao si u RP pricu zato sto vadis pistolj na javnom mestu i ne zanima me nista neka odluci ognjen koji pregleda zalbu. I nije VDM zato sto te nisam namerno udarila autom...
Niti je vadio pistolj niti je ciljao, pistolj je ostao u ruka jos dok je bio na eventu kao sto vidis u POV nemoj da se pravis ti mnogo lud. Jos ti ljudi iz drugih organizacija pricaju isto ali ti nastavljas svoju pricu, ako smo na eventu mi smo OC igraci 10min pre i 5min nakon tog eventa a ovaj je uveliko trajao.
 
  • Like
Reactions: J++

Ognjen Puntik

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
131
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 1013 i 30785 dobit će kaznu za Pravilo Dogadjaja 1.2
  • Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom