Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
20487
Players nickname
Mihailo Diorr
Suspect ID
5416
Date of violation
Nov 30, 2022
Time of violation
15:41
Proofs
https://streamable.com/i96te5

Ari Kisha.

you cannot say Pop and forget the Smoke
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
269
Imam pitanje. ID 5416 je bio Leader Ballasa pre par meseci.Kako je dete moglo da bude leader ballasa od pet godina. Ja koliko se secam kada sam turfao kod njega bio je stariji. vidite njeovu prijavu. Ne zvuci kao lik od 17 godina. Sumnjam na prodaju acc-a ili deljenje.
to je njegov mladji brat
 

Skully_Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
13

Skully_Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
13
Imam pitanje. ID 5416 je bio Leader Ballasa pre par meseci.Kako je dete moglo da bude leader ballasa od pet godina. Ja koliko se secam kada sam turfao kod njega bio je stariji. vidite njeovu prijavu. Ne zvuci kao lik od 17 godina. Sumnjam na prodaju acc-a ili
Gledaj brate ja sam presto sa grandom jer me smorilo pa sam dao mladem burazu da igra
 
Last edited:

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Imam pitanje. ID 5416 je bio Leader Ballasa pre par meseci.Kako je dete moglo da bude leader ballasa od pet godina. Ja koliko se secam kada sam turfao kod njega bio je stariji. vidite njeovu prijavu. Ne zvuci kao lik od 17 godina. Sumnjam na prodaju acc-a ili deljenje.
A koji je razlog reporta? :ROFLMAO:
 

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
Imam pitanje. ID 5416 je bio Leader Ballasa pre par meseci.Kako je dete moglo da bude leader ballasa od pet godina. Ja koliko se secam kada sam turfao kod njega bio je stariji. vidite njeovu prijavu. Ne zvuci kao lik od 17 godina. Sumnjam na prodaju acc-a ili deljenje.
Koji si komad budale ja nevj.. stvarno nemas pametnijeg posla.
TbFbfUJ.png
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom