Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28080
Players nickname
Dusan_Whitney
Suspect ID
2827
Date of violation
Nov 30, 2022
Time of violation
18:05
Proofs
https://youtu.be/2hX0CgAdanU

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
641
Koga briga da li je jadno, to sta ste vi uradili je zabranjeno i krsi pravila. Sto pokusavas da se pravis pametan i pricas kako je on petnestogodisnjak i vredjas ga kad ocigledno ni ti ne znas bolje kad se svadjas sa njim
Dečko ja sam ti rekao svoje i sve kako jeste, POV cele situacije pa možemo da pričamo, a do tada pozdrav!
 

Miroslav Klose

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
48
Dečko vidim da ti je ovo prvo RP iskustvo, pov cele situacije kad postaviš možemo da razgovaramo, to sto ćeš da se vadis na foru kao ostale porodice to me ne zanima, kad dostaviš sve od početka do kraja možemo da komentariše, a jasno je da si posle 3 dana bana došao sa jasnom namerom da nekog isprovociraš ili da nešto uradiš kako bi ga okačio na forum, zar nije jadno i glupo to sto pokusavas? Bolje radi nešto pametnije u svom životu ovo ti je predlog da postaneš bolji čovek i da imaš više poštovanja od drugih osoba, ali teško je to dokazati detetu od 15 godina...
Po broju komentara na forumu vidi se da zivis za forum XD. To je dosta reci, a sad govoris kako je bio banovan 3 dana a prvo si reko da bejta 3 dana decko odluci se.
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
641
Po broju komentara na forumu vidi se da zivis za forum XD. To je dosta reci, a sad govoris kako je bio banovan 3 dana a prvo si reko da bejta 3 dana decko odluci se.
Ja nisam rekao da baita 3 dana, a sam je rekao da je bio banovan 3 dana ne pravi se mutav i nauci da koristiš argumente kako bi mogao da pričaš😉
 

Miroslav Klose

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
48
Dostavi POV od cele situacije. Dosao si tu bajtas nas vec 3 dana i sta ocekujes da ce neko da te tirtra. Druga stvar niko od njih nije mogao da te pretrazi jer nemaju dozvolu za pretrazivanje. To sto su ti drzali puske na glavi naravno da imaju pravu kad se motas da krades panele.
Tvoj drug je rekao ja se izvinjavam
Ja nisam rekao da baita 3 dana, a sam je rekao da je bio banovan 3 dana ne pravi se mutav i nauci da koristiš argumente kako bi mogao da pričaš😉
 

Miroslav Klose

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
48
Nauci da razlikujes i da rezonuješ stvari. I postavite ceo POV da čujemo taj mass MG
Nema razloga za druzim pov-om posto se lepo vidi da tvoja familija robuje u dvoristu. Sledeci put ne moraju da robaju dacu im ja 1 kalas i 100 metaka da ne dobijaju warn za dzabe 😆😆
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
641
Nema razloga za druzim pov-om posto se lepo vidi da tvoja familija robuje u dvoristu. Sledeci put ne moraju da robaju dacu im ja 1 kalas i 100 metaka da ne dobijaju warn za dzabe 😆😆
Stvari ti nisu uzete a dok si stigo do tu prekršio si 4 ili 5 pravila, zato postavi ceo POV da te kazni admin😁
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
Joj ajde pogledajte žalbu dajte nam warn da djeca mogu ići lijepo spavati i onako im se cijeli svijet vrti oko igrice.
 

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu.​
  • Pov nije dostavljen od pocetka situacije u datom roku.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom