Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
15847
Players nickname
Sky Dior
Suspect ID
1013
Date of violation
Dec 2, 2022
Time of violation
1:34
Proofs
https://imgur.com/a/pjuvIXT

Alex Elkhabib

Player
Player
Joined
Oct 14, 2022
Messages
163
Lik me vredja ooc na non rp chat pritom ja sam afk gledam film i dolazi on u bolnicu i hapsi me i ja sam mu napiso na non rp da sam afk i on je mene kreno da vredja . MOLIM VAS DA KAZNITE IGRACA NAJSTROZIJOM KAZNOM
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Druze nemoj da lazes celu situaciju sam gledao nisi spavao tako da ima puno pravo da te uhapsi
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
A jos si i bio na crvenoj a nemas dokaz da si bio afk tako da ono uzivaj
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Druze prvo po skripti ne mogu da ti stavim lisice i pisalo bi iznad glave SPAVA ako si toliko pametan svaka ti cast za ovu zalbu. I ne razumem gde je tu OOC vredjanje osim sto sam ti rekao u ooc da si kidara sto jesi ponasas se ko dete od 5 godina i lazes da si afk a tu si u igri celo vreme ajde tisina molim te...
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
I da ako ti smatras da je ooc vredjanje kidara onda imas neke probleme u tom prepoznavanju a tebi nije direkto receno tako da ono, "kidara" nije ooc vredjanje nije veruj mi sta ti kazem a nemas pov gde si AFK i gde te on hapsi.
 

Alex Elkhabib

Player
Player
Joined
Oct 14, 2022
Messages
163
Druze prvo po skripti ne mogu da ti stavim lisice i pisalo bi iznad glave SPAVA ako si toliko pametan svaka ti cast za ovu zalbu. I ne razumem gde je tu OOC vredjanje osim sto sam ti rekao u ooc da si kidara sto jesi ponasas se ko dete od 5 godina i lazes da si afk a tu si u igri celo vreme ajde tisina molim
Opet me vredjas i na forumu ovo je vec stvarno ooc vredjanje sto treba da se kazni i ingame i ovde
 

Alex Elkhabib

Player
Player
Joined
Oct 14, 2022
Messages
163
I da ako ti smatras da je ooc vredjanje kidara onda imas neke probleme u tom prepoznavanju a tebi nije direkto receno tako da ono, "kidara" nije ooc vredjanje nije veruj mi sta ti kazem a nemas pov gde si AFK i gde te on hapsi.
Reko mi je da sam kidara u non rp chat to je i napiso
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Cekaj ti nama kazes da si gledao film i da si budan sto znaci da radis ANTI-AFK posto si blejao u zidu jel to treba da se kometarise
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Admini su tu da kazne 1013 i to je to a ne znam sta se vi mesate
Mesamo se zato sto na svaku malu sitnicu vi placete ono toliko je glupo da nekog kacis zato sto ti je rekao kidaro jel si se nasao uvredjen mozda ?
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Nemate dokaze za antiafk
Nemas ni ti za AFK niti da se motao oko tebe dugo tako da ono neces dobiti ovo tako da bih ti savetovao da se povuces jer bih rekao da je to najbolje za tebe u ovoj situaciji jer ako ne bice. .....
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom