Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved DM,RDM | 33810 29851 30666 17155 17156

Status
Not open for further replies.
Your ID
12131
Players nickname
Armin Austinn
Suspect ID
30666
Date of violation
Dec 2, 2022
Time of violation
22:31
Proofs
https://youtu.be/l6l9DnqbFOE

Ivan_Royal

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
55
Ljudii su opsednuti nama molim samo da admini provere ID ovo nije Royal fam oni vise ne znaju ko ih bije a najveca im je zelja da nama nabiju warn molim da se oni kazne zbog lazne objave i svaljivanja krivice Hvala.
 

Armanii Royal

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
99
Ljudii su opsednuti nama molim samo da admini provere ID ovo nije Royal fam oni vise ne znaju ko ih bije a najveca im je zelja da nama nabiju warn molim da se oni kazne zbog lazne objave i svaljivanja krivice Hvala.
Ivane ne lazi shotri je iz tvoje fam
 

Merisss

Player
Player
Joined
Nov 17, 2022
Messages
134
Druze ne lazi dodes bez razloga ubijas moje ljude ne das uslove ne odbrojis 5 sek i krisis pravilo G.P 6.15,i svaki dan dode te radite isto i onda se bunite sto dobije te warnove
 

Paulie_Eywaa

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
10
moze administracija da proveri sve ID-ove na snimku ni jedan nije u Royal Family oni su napustili fam imaju svoju
 

Merisss

Player
Player
Joined
Nov 17, 2022
Messages
134
Pogledaj pov moj i vi ste tu nek admini provjere jer ste napravili novi fam da bi nas smarali jer ste na duvali na ROYAL FAM warnova-
 

Ivan_Royal

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
55
Deckoooo smaras me odkaci se od mene i moje familije izbacen si iz iste i nikad neces biti vracen molim admine da ovo rese vise,
 

Merisss

Player
Player
Joined
Nov 17, 2022
Messages
134
Druze mi smo otpalili od vase napravili svoju i vodimo svoju a vi dolazi te smarate i onda kukas kad te neko okaci i kad dobije warnove na fam.Molim da neko rijesi , HVALA
 

nikica1008

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
143
Druze mi smo otpalili od vase napravili svoju i vodimo svoju a vi dolazi te smarate i onda kukas kad te neko okaci i kad dobije warnove na fam.Molim da neko rijesi , HVALA
Meni se cini da ste vi prvi nas napadali nakon izlaska iz familije ako se ne varam.Bez ikakvog brojenja ste nas ubijali i ostalo
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Ispravite naslov zalbe
Imate rok 13 sati​
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 30666 dobit će kaznu za G.P 6.15
12131 dobit ce kaznu za G.P 6.17
Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.​
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom