Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23314
Players nickname
Stranac
Suspect ID
384,31357,6674
Date of violation
Dec 6, 2022
Time of violation
13:47
Proofs
https://youtu.be/2rkvi7WdDaE

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
izbaci ceo klip gde nas vredjas xd
i posle ti kriv djavo kad dobijes sta si trazio
ahhahaahhahahaahhahahahahahahhahahahaa
 

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
i jos na sve ovo mi imamo rp razlog decko nas vredjao mi dosli da mu opljackamo kucu ne znam sta je ocekivao
 

Denis Napast

Player
Player
Joined
Dec 6, 2022
Messages
36
Izbaci ceo klip kao prvo kao drugo ciju ces ti kucu da pljackas cim smo dosli na tvoju kucicu cak sta vise i sam si rek'o gde je odma plakanje neko na forum
 

Luka Supreme

Player
Player
Joined
Aug 17, 2022
Messages
31
Izbaci ceo klip kao prvo kao drugo ciju ces ti kucu da pljackas cim smo dosli na tvoju kucicu cak sta vise i sam si rek'o gde je odma plakanje neko na forum
Ja tebi kucu opljackao nisam iskompleksirani decko lepo se vidi da ste me ubili a ispred crkve ste mi govorili prvo da sam pickica, pa ako sam ja vas prvi vredjao vi isbacite
 

Denis Napast

Player
Player
Joined
Dec 6, 2022
Messages
36
ti si taj koji se zali ovde a ne mi mi ti samo odgovaramo i zahtevamo da se klip produzi jer je isecen a to nije vredjanje to su cinjenice
 

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
druze vredjas tri crnca na ulicu trazis djavola... idu u rl medju tri drugara i kreni da im pricas da su mongoloidi i sta ti ja znam..nece dobijes batine???....samo me zanima u koji svet to tako funkcionise
nauci malo sta radis pa onda pricaj i kaci gluposti xddd
 

Luka Supreme

Player
Player
Joined
Aug 17, 2022
Messages
31
druze vredjas tri crnca na ulicu trazis djavola... idu u rl medju tri drugara i kreni da im pricas da su mongoloidi i sta ti ja znam..nece dobijes batine???....samo me zanima u koji svet to tako funkcionise
nauci malo sta radis pa onda pricaj i kaci gluposti xddd
Za to si upravu ali ti mene nabedjujes da sam ja opljackao kucu,a nisam, a onda zato ste 3 a 1 krenuli ste da mi glumite silu neku
 

Luka Supreme

Player
Player
Joined
Aug 17, 2022
Messages
31
ti si taj koji se zali ovde a ne mi mi ti samo odgovaramo i zahtevamo da se klip produzi jer je isecen a to nije vredjanje to su cinjenice
Klip nije isecen ja ni nisam rekordo nego je klipano na 45 sec a vi ako imate klip gde sam ja vas prvi poceo sa vredjam vi objavite
 

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
Za to si upravu ali ti mene nabedjujes da sam ja opljackao kucu,a nisam, a onda zato ste 3 a 1 krenuli ste da mi glumite silu neku
Baki moju kuću nisi opljačkao sigurno ja kuću i nemam imaju moji drugari ,ja sam došao kao dobar drugar da pomognem da opljačkamo vašuu kuću ne znam kako ovo može da bude rdm kad posle tvog brojanja ja pokušavam da obijem bravu na kuću medjutim nisam uspeo ništa mi nije jasno
 

Luka Supreme

Player
Player
Joined
Aug 17, 2022
Messages
31
Baki moju kuću nisi opljačkao sigurno ja kuću i nemam imaju moji drugari ,ja sam došao kao dobar drugar da pomognem da opljačkamo vašuu kuću ne znam kako ovo može da bude rdm kad posle tvog brojanja ja pokušavam da obijem bravu na kuću medjutim nisam uspeo ništa mi nije jasno
Druze nasa kuca je osigurana sta pricas ti ja prvu nisam pljckao kucu Nemanje zato sto je osigurana aj razmisli malo. U clubu sam mu napisao pljackao bi ali je osigurana. Kada vi dodjete na moju teritoriju ja mogu da vam naredim neku radnju a ukoliko ne uradite to npr kao sto sam brojao imam pravo da vas ubijem
 

Denis Napast

Player
Player
Joined
Dec 6, 2022
Messages
36
Za to si upravu ali ti mene nabedjujes da sam ja opljackao kucu,a nisam, a onda zato ste 3 a 1 krenuli ste da mi glumite silu neku
Baki nema sta da glumimo silu pokazali smo ti na delu sta i kako 2 sekunde nam trebalo da te pokosimo jer si bio drzak i bezobrazan a i ti nisi ni izbrojao 5 sekunde odma si poceo da pucas..
 

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
Druze nasa kuca je osigurana sta pricas ti ja prvu nisam pljckao kucu Nemanje zato sto je osigurana aj razmisli malo. U clubu sam mu napisao pljackao bi ali je osigurana. Kada vi dodjete na moju teritoriju ja mogu da vam naredim neku radnju a ukoliko ne uradite to npr kao sto sam brojao imam pravo da vas ubijem
Nije osigurana već vas je neko opljačkao pre nas
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom