Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4375
Players nickname
Kayn Darkin
Suspect ID
32468
Date of violation
Dec 8, 2022
Time of violation
13:53
Proofs
https://youtu.be/YGiYE18kwUw

Boksa

Player
Player
Joined
Jun 22, 2022
Messages
120
ukoliko nisi primetio lik nema net nitije krompir pa da sedi u mesto ja sam mu vidio share i vas sve hitao
Jhony hitao je 3 puta 53
Kayn hitao je 6 puta 1 64 i 5 puta 53
i taj 33k id hitao je 4 puta po 53 i frizao mu net sjebala mu igra ja stv ne vidim poenta u ovome ako vi ne vidite stv ste nesh posebno i zalosno ovo sta reportate 32k id
 

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
ukoliko nisi primetio lik nema net nitije krompir pa da sedi u mesto ja sam mu vidio share i vas sve hitao
Jhony hitao je 3 puta 53
Kayn hitao je 6 puta 1 64 i 5 puta 53
i taj 33k id hitao je 4 puta po 53 i frizao mu net sjebala mu igra ja stv ne vidim poenta u ovome ako vi ne vidite stv ste nesh posebno i zalosno ovo sta reportate 32k id
ma vidish da su retardi ovaj kayn dosho posle 2 nedelje nema pojma sta se radi u igrici ne zna ni ko igra sta igra ko je ko tu reprota
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
ukoliko nisi primetio lik nema net nitije krompir pa da sedi u mesto ja sam mu vidio share i vas sve hitao
Jhony hitao je 3 puta 53
Kayn hitao je 6 puta 1 64 i 5 puta 53
i taj 33k id hitao je 4 puta po 53 i frizao mu net sjebala mu igra ja stv ne vidim poenta u ovome ako vi ne vidite stv ste nesh posebno i zalosno ovo sta reportate 32k id
kakve veze koji je ID? sta neko sa novim twink nalogom ne moze koristit cheat?? ima bas takvih koji iz principa kad dobiju ban na mainu naprave twink i koriste cheat
 

Johnny_Lahantaestamuloca

Slusaj staroga al ne idi po njega.
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
119
ukoliko nisi primetio lik nema net nitije krompir pa da sedi u mesto ja sam mu vidio share i vas sve hitao
Jhony hitao je 3 puta 53
Kayn hitao je 6 puta 1 64 i 5 puta 53
i taj 33k id hitao je 4 puta po 53 i frizao mu net sjebala mu igra ja stv ne vidim poenta u ovome ako vi ne vidite stv ste nesh posebno i zalosno ovo sta reportate 32k id
Frizao mu net , zato je Niksu 2 od 2 :D Kako sa freezanjem neta? Dogovorite se sta ce lazete.
 

Boksa

Player
Player
Joined
Jun 22, 2022
Messages
120
kakve veze koji je ID? sta neko sa novim twink nalogom ne moze koristit cheat?? ima bas takvih koji iz principa kad dobiju ban na mainu naprave twink i koriste cheat
zms goldovec prica

💀

💀

💀

💀

💀

💀

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom