Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Mute za raspravljanje sa administracijom | Kira DeCali

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Djovak_Novkovic
Administrators nickname
Kira_DeCali
Date
Dec 7, 2021
Time
21:16
Proofs
https://imgur.com/l4jflNq

Djovak Novkovic

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
24
Nakon eventa poslednji preziveli koji je sponzorisao Admin Team, na koju su mi odgovorili sa "-" Svakako zeleo sam saznati zasto admini koji pucaju na igrace fokusiraju jednu metu dok je ne ubiju, u skladu sa tim sam i dosao do zakljucka da je namesteno ko ce pobediti.. Svakako dobio sam odgovor od admina Jake Falcone da je to event za zabavu , a ne za bahacenje... Cemu onda daju nagradu za to? Sta je zanimljivo nama igracima da nas admini pucaju? Svakako mislim da nisam ni malo bio ne pristojan samo sam zeleo odgovore ... Cak i na kraju rekao sam da je adminova odluka poslednja ali se ne slazem sa njom...
 

Djovak Novkovic

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
24
Nakon eventa poslednji preziveli koji je sponzorisao Admin Team, na koju su mi odgovorili sa "-" Svakako zeleo sam saznati zasto admini koji pucaju na igrace fokusiraju jednu metu dok je ne ubiju, u skladu sa tim sam i dosao do zakljucka da je namesteno ko ce pobediti.. Svakako dobio sam odgovor od admina Jake Falcone da je to event za zabavu , a ne za bahacenje... Cemu onda daju nagradu za to? Sta je zanimljivo nama igracima da nas admini pucaju? Svakako mislim da nisam ni malo bio ne pristojan samo sam zeleo odgovore ... Cak i na kraju rekao sam da je adminova odluka poslednja ali se ne slazem sa njom...
 

Djovak Novkovic

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
24
Nakon eventa poslednji preziveli koji je sponzorisao Admin Team, na koju su mi odgovorili sa "-" Svakako zeleo sam saznati zasto admini koji pucaju na igrace fokusiraju jednu metu dok je ne ubiju, u skladu sa tim sam i dosao do zakljucka da je namesteno ko ce pobediti.. Svakako dobio sam odgovor od admina Jake Falcone da je to event za zabavu , a ne za bahacenje... Cemu onda daju nagradu za to? Sta je zanimljivo nama igracima da nas admini pucaju? Svakako mislim da nisam ni malo bio ne pristojan samo sam zeleo odgovore ... Cak i na kraju rekao sam da je adminova odluka poslednja ali se ne slazem sa njom...
Iskreno mislim da ne zasluzujem bilo kakvu kaznu za iznosenje svoga misljenja (koja nije uvredila nikoga) ..
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,285
Administrator Kira je donio ispravnu odluku.Tebi ako se ne igra event nemoj ulazit,eventi su tu zbog zabave a usput da i zaradis nesto.Zalba odbijena
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom